You are here

Znajdź wigor znowu

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/abrahama.net.pl/includes/menu.inc).
Kochałeś swoją robotę? Była dla ciebie poświatą? A po dziesięciu latachIwiosnach zauważasz przypadkiem, iż wyśniony zawód zaczyna ciebie drażnić i coraz trudniej jest ci trzymać nerwy na wodzy.


użytkownik
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Stwierdzasz, iż się wyczerpałeś i chcesz rzucić całość. zaczekaj! Istnieje rozwiązanie na to abyś na nowo odzyskał zapał.


urlop zdrowotny
Author: Christian Sosa
Source: http://www.flickr.com


Kiedy jesteś nauczycielem, oskarżycielem, sędzią, czy kontrolerem i praca na co dzień obciąża tobie psychikę, to znane, że po długoletnim przebywaniu pośród osób, za które jesteś odpowiedzialny, czujesz wyczerpanie, a nawet jesteś chory. Masz niemniej do zastosowania dodatki, jakie pomogą ci stanąć na nogi. Pierwszym z nich jest urlop zdrowotny, który dyrektor uczelni udziela na podstawie oświadczenia lekarskiego. Dobrze wykorzystany relaks dla podreperowania zdrowia na pewno pomoże tobie zregenerować siły i sprawi, że ze wiosennym duchem przybędziesz do ukochanej pracy. Urlop dla podreperowania formy jest pełnopłatny i w czasie jego trwania przysługują ci kompletne świadczenia i dodatki. Żeby jednak urlop zdrowotny prawdziwie przywrócił ci zdrowie i nie przemienił się w próżniactwo, zaaranżuj go z głową.


Pomyśl, co chciałbyś naprawić? Może zaczniesz jeździć na motorze i wygospodarujesz chwilę na przyrządzanie zdrowych posiłków? Odnajdziesz znowu sens w pospolitych sprawach? Miej na uwadze, tylko że urlop zdrowotny, choć wydaje się podobny, nie jest urlopem wypoczynkowym więc nie możesz pojechać na wakacje. Poza tym to jednak też jest relaks. Chwyć energię na nowo i powróć.