You are here

Zakupowy poradnik: Wszystko, co powinieneś wiedzieć o dronach

Te współczesne latawce mogą kosztować od paruset złotych do kilkudziesięciu tysięcy. Odróżniają się zastosowaniem, zastosowanymi technologiami oraz jakością.


Przyjrzyjmy się najbardziej interesującym modelom, zanim zdecydujemy, jaki będzie najlepszy.


Nowe dyski SSD TRANSCEND-a
Author: TRANSCEND
Source: TRANSCEND


Dron bywa przyrządem dla zawodowców, tak jak drony zaopatrzone w kamerki wykorzystywane przez filmowców, dla przykładu w czasie nagrywania ślubów. Może być jednak także atrakcyjną zabawką, dającą sporo uciechy z latania po parku. Przyrządy te są niezwykle różnorodne i aby wybrać odpowiedni sprzęt dla siebie, trzeba zidentyfikować ich cechy specyficzne, by zrozumieć, skąd biorą się tak wielkie różnice cen między poszczególnymi dronami.
Narzędzie do naprawy sprzętów
Author: Industrial Traffic
Source: http://www.flickr.com


Drony to współcześnie gorący temat, interesujący nawet tych, jacy nigdy sobie takowej zabawki nie kupią. Mówi się o niebezpieczeństwie, jakie stwarzają, dla przykładu w pobliżu lotnisk, i o licencjach, jakie muszą mieć profesjonaliści. Z drugiej z kolei strony, możesz odszukać je na sklepowych półkach w dyskontach, gdzie ich ceny są na tyle przystępne, że większość z nas może sobie na nie pozwolić. Jeżeli chodzi o najnowsze drony sklep internetowy posiada ich najwięcej w swej propozycji. Czy można je jakoś podzielić? Owszem, podstawowym podziałem jest ten, który wyróżnia drony latające, pływające bądź przesuwające się po gruncie.


Pośród dronów podbijających przestworza przytoczyć należy trzy główne rodzaje: Drony półprofesjonalne, rozrywkowe oraz drony profesjonalne - topowe urządzenia, których ceny sięgają grubych tysięcy złotych, kontrolery prezentują się często jak wyjęte z kokpitu wojskowego myśliwca, ich kamerki rejestrują obraz świetnej jakości, zaś w powietrzu drony owe potrafią wyczyniać cuda.