You are here

Zadbaj o bezpieczeństwo danych w swojej firmie

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/abrahama.net.pl/includes/menu.inc).
W dzisiejszych czasach na znacznie większą skalę mamy do czynienia z całkowicie nowym typem przestępczości zorganizowanej. Gdyż obecnie statystyczny Polak mocniej narażony jest na ryzyko w internecie niż na ulicy.
SuperSpeed USB 3.0 All-in-1 Card Reader
Author: Trust
Source: Trust


Kradzież danych, pieniędzy z konta, hakerzy - warto się przed tym zabezpieczyć. Tym bardziej jeśli posiadamy swoją firmę.


Kiedy twoje przedsiębiorstwo jest nowoczesne i wykorzystano w nim internetową kancelarię, z pewnością praktykowane jest w niej przechowywanie danych osobowych, nie tylko naszych podwładnych, ale również kontrahentów. Ich wyciek będzie bardzo niebezpieczny, może nas wystawić na wysokie kary finansowe, a w najlepszym razie na pogorszenie reputacji. Wiemy, że przechowywanie danych osobowych jest konieczne, zatem należy odszukać sposób na to, aby nikt niepowołany nie zyskał dostępu do ukrytych przez nas plików. Ponieważ hakerzy nie celują w wybrane firmy, zwyczajnie włamują się tam, gdzie nie ma właściwych zabezpieczeń.


Toteż koniecznie musisz zatroszczyć się w swojej kancelarii o program do szyfrowania. Będzie wówczas działał wszędzie tam, gdzie należy ukryć dane przed niepowołanymi osobami. Rozwiązanie to stosowane jest powszechnie na różnych portalach internetowych, na których wymagane jest wprowadzenie hasła, przykładowo logując się do banku. Program do szyfrowania warto zaprojektować na zamówienie, wówczas będzie on działał znacznie lepiej. W takim celu należy po prostu znaleźć ekipę inFormatyczną, zajmującą się działalnością tego rodzaju. Współcześnie branża IT jest niezwykle popularna, bez kłopotu spotkamy kogoś odpowiedniego.
Jeśli chcesz, aby dane, które przetrzymujesz we własnej firmie były chronione, musisz zatroszczyć się o ich szyfrowanie. Jedynie tego typu działanie da ci gwarancję, że nic ważnego nie wejdzie w niepowołane ręce.

Jeśli czujesz, że niniejsza notka może być według Ciebie za krótka, to zamieszczony poniżej (https://tectel.pl/pl/kopie-bezpieczenstwa/) post bez wątpienia Cię usatysfakcjonuje. Kliknij i zobacz!

br>
Spodobała Ci się ta informacja spod linku? Jest nam bardzo miło. Jednocześnie mamy zamiar zachęcić Cię do lektury następnego tekstu o zbliżonym temacie.

Bowiem obecnie liczne grupy hakerskie funkcjonują.