You are here

Za pomocą technologii IT nasze domy zyskują nową wartość.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/abrahama.net.pl/includes/menu.inc).
Gdy zamierzamy zbudować dom, warto pomyśleć perspektywicznie.


Nasz budynek może być przyjaznym, lecz niezwykle skomplikowanym narzędziem, w którym przyszło nam żyć. Wykorzystane w nim Techniki, szczególnie informatyczne mogą być dla nas niezwykle przyjazne.


Pomysł pod tytułem inteligentny dom, nie jest niczym świeżym.
na placu budowy
Author: Sludge G
Source: http://www.flickr.com


sterowanie oświetleniem
Author: Promo Pixa
Source: http://www.flickr.com


Każdy z nas słyszał z pewnością o czymś takich. Nie wiemy za to, że takowemu domowi co roku przybywa inteligencji. Najnowsze rozwiązania wydają się dogadzać największym wynalazcom. Dzięki wykorzystaniu sygnału z czytników i detektorów inteligentny budynek samodzielnie dostosowuje się nie tylko do obecności mieszkańców, ale również czynników wewnętrznych i zewnętrznych takich jak na przykład temperatura, nasłonecznienie czy poziom wilgotności powietrza. W ten sposób inteligentny budynek znacznie poprawia jakość życia zwyczajnego jego użytkowników. Inteligentny dom posiada swój własny system "dowodzenia". Z pomocą całościowego systemu i sygnałom, które do niego docierają, nasz dom sam umie podjąć odpowiednią decyzję w wielu sferach funkcjonalności.


Przykład nowoczesnego biura
Source: lodzdesign.com


Mając na myśli inteligentne rozwiązania dla naszych budynków myślimy przede wszystkim o bezpieczeństwie. systemy alarmowe, nadzoru, p. poż., czy też dostępu znajdują się w ofercie wyspecjalizowanych firm tej branży.

Nie obawiaj się, nasze linki (https://www.arapneumatik.pl/k-135-armatura-gwintowana-pneumatyczna) są bardzo interesujące oraz, co najważniejsze, są w każdym przypadku aktualne i potrzebne. Jeżeli poszukujesz jakichś danych, to na nasze strony.

Kolejnym istotnym elementem naszego rozumnego budynku może być sterowanie oświetleniem Czytaj więcej Zainstalowane systemy IT mogą dać przyzwolenie na sterować światłem naszego budynku. Samoczynne zapalanie i wygaszanie światła to jedynie początek.
Proces może być zintegrowany z pozostałymi systemami, dla przykładu alarmowym.

Zainteresował Cię ten post? Zatem wejdź na naszą inną witrynę - tam można zobaczyć tam (www.cdevelopment.pl/przygotowanie/) zajmujące fakty, które dla Ciebie opracowaliśmy.

Za pomocą jednego naciśnięcia na pilocie siedząc na kanapie, potrafimy sterować oświetleniem w całym budynku.