You are here

Z jakich powodów warto chronić swój smartfon przy pomocy etui albo pokrowca, przegląd najbardziej popularnych modeli.

Kilka tygodni trzymania telefonu w kieszeni lub torebce z pewnością pozostawi na nim wiele śladów używania. Zarysowany wyświetlacz, obudowa czy różne zanieczyszczenia na pewno nie będą wpływać na estetykę użytkowanego sprzętu.
Z tego też powodu wart zadbać o jego choć minimalną ochronę i założyć jakiś pokrowiec czy etui, zwłaszcza że koszty takich akcesoriów napraWDę nie będą jakieś wielkie. Najtańsze case huawei (sprawdź szkło Huawei Nova 2 Lite) honor 7 z plastiku kupić już można za kilkanaście złotych, i nawet taka ochrona może być bardzo przydatna i skuteczna. Rzecz jasna wybór tego typu akcesoriów jest znacznie większy, jeśli ktoś będzie chciał, to wydać może nawet dwieście złotych. W takiej kwocie na przykład można dostać stylowy pokrowiec LG K10, wykonany ze skóry doskonałej jakości.


widok - firma
Author: Gobierno Cholula
Source: http://www.flickr.com


sport
Author: Steve Jurvetson
Source: http://www.flickr.com


Kupując etui czy pokrowiec przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na to, czy spasuje na sprzęt, dla którego jest wybierane. Aktualnie bardzo często spotyka się pokrowce dedykowane do konkretnych rodzajów telefonów, lecz i tak przed kupnem warto je zmierzyć, jeżeli będą takie możliwości. Warto zastanowić się również, czego się będzie po etui (więcej informacji) oczekiwać. Jeżeli najważniejsza jest ochrona przed różnymi uszkodzeniami mechanicznymi, to najlepszym rozwiązaniem będzie poliwęglan albo silikon, pokrowce wykonane z tych materiałów doskonale zabezpieczają.
Za to skóra może nie będzie dawać jakiejś wielkiej ochrony, ale z kolei świetnie się prezentuje, więc osoby szukające elegancji i stylu mogą postawić właśnie na tego typu rodzaj materiału.