You are here

Wyróżnij się neonem

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/abrahama.net.pl/includes/menu.inc).
Gdy mamy własny bar albo sklep trzeba go wyeksponować dobrze oświetlając. Wspaniale oświetlona witryna, dostrzegalny z daleka szyld, z pewnością sprawią, że nasz lokal zapadnie w pamięć przechodniom.


Od kilku lat do łask wracają neony niezwykle popularne w ubiegłym wieku. W pewnym momencie zostały uznane za kiczowate i w wielu miejscach zniknęły z ulic, teraz jednak wracają do mody i trzeba wykorzystać możliwości które przed nami rozwijają.

Neony diodowe ciągle można zrobić na zamówienie według własnego projektu. W wielu miejscach odnajdziemy niewielkie firmy, które się tym trudnią. Właściwe kształtowanie szkła, operowanie gazem i neon przygotowany. Powinniśmy o niego jednakże należycie dbać, odpowiednio często uzupełniać. Jeżeli tylko o tym nie zapomnimy, będzie on zdobił wejście do naszego lokalu czy sklepu przez długie lata. Powinniśmy wymyślić ciekawy i niesztampowy projekt, niech przyciąga spojrzenie, przykuwa uwagę, niech zaciekawi potencjalnych klientów.

Jeżeli niniejszy artykuł jest dla Ciebie ciekawy, sprawdź źródło (http://www.dywanydoprzedszkola.pl/) a odnajdziesz tam dodatkowe informacje. One także z pewnością okażą się dla Ciebie interesujące.

Przecież to jego najważniejsze zadanie.

Światła LED
Author: Yasna Communications
Source: Yasna Communications
Gdy wejście do lokalu już mamy oświetlone zastanówmy się w jaki sposób wyeksponować jego wystrój. W barze czy restauracji jedno źródło światła to zły pomysł, lepiej skupić się na wyeksponowaniu konkretnych stolików przy pomocy światła, podkreślić bar, czy gabloty na towar. Można to wspaniale zrobić wykorzystując taśmy led. Mnóstwo małych, mocno świecących diod zda egzamin zdecydowanie lepiej niż jakakolwiek żarówka.
Zobacz resztę tu lampy podłogowe


Takiego typu taśmy rgb możemy wykorzystać także jako źródło głównego światła, dla przykładu rozprowadzając pod sufitem. Możemy przy ich pomocy podkreślić stopnie. Tak właściwie możemy bawić się światłem w sposób jaki tylko sobie wymyślimy. Naturalnie takiego rodzaju taśmy możemy kupić w różnych kolorach. Możemy za ich pomocą dobrać barwę światła do aranżacji naszego wnętrza. Można naturalnie wykorzystać też odmienne typy oświetlenia. Nikt nie mówi, że skoro oświetlamy wnętrze taśmami led, nie można dodatkowo postawić niewielkich lampek na stolikach czy lamp stojących dodających urody wnętrzu. Gdy dobrze to zaplanujemy nasz lokal będzie prezentował się doskonale. A jeżeli nie znamy się na światłach w każdej chwili możemy skorzystać z pomocy projektanta oświetlenia. Na pewno doradzi nam w jaki sposób podkreślić światłem najładniejsze fragmenty wnętrza.
Napisał