You are here

Wyjątkowy artykuł marki DJI - Phantom 3 Proffesional

Marka DJI, oferująca drony przeznaczone do filmowania z powietrza, to ogólnoświatowa firma, która oferuje drony znakomitej jakości. Dzisiaj jest to jedna z lepszych marek na rynku, która ma wielki asortyment towarów cechujących się wybornymi parametrami technicznymi.

Drony marki DJI posiadają dużo plusów, między innymi są lekkie oraz niewielkie, chociaż to w żaden sposób nie oddziałuje na ich mniejszą wydajność. W dronach DJI zastosowano dużo efektywnych rozwiązań, jakie sprawiają, iż korzystanie z nich jest jeszcze łatwiejsze oraz przyjemniejsze.

Jednym z najpopularniejszych rodzajów dronów, jaki proponuje teraz marka DJI jest DJI Phantom 3 - dron dji spark combo - Proffesional, jaki dostępny jest w dwóch odsłonach, złotej Proffesional oraz srebrnej Advanced. W porównaniu do uprzednich typów dronów, Phantom 3 kategorycznie lepiej odnajduje się w przestrzeni, ponieważ dodatkiem do łączności GPS jest rosyjski system GLONASS. Prócz głównej kamery DJI Phantom 3 Proffesional ma również dwa mniejsze obiektywy, które znajdują się na jego obudowie. Dzięki temu zdołamy widzieć co mieści się wokół drona, sprzyja to także bezproblemowemu, bezkolizyjnemu lataniu.Dron z kamerą
Author: Peter Linehan
Source: http://www.flickr.com
Obfitą wartością jest również to, że dron DJI Phantom 3 Professional i Advanced ma wbudowany moduł Lightbride, jaki we wcześniejszych modelach można było wyłącznie dokupić, naturalnie za dodatkową opłatą. Moduł ten kosztuje przeszło 1400 dolarów, nie jest to więc niewielka kwota. W modelu DJI Phantom 3 możemy z niego skorzystać za darmo. Do tego nowomodny DJI Phantom 3 zdoła też dłużej unosić się w powietrzu, co powoduje, że filmowanie z powietrza jest jeszcze niezwyklej wydajne.

Łączny czas lotu w modelu Phantom 3 wynosi blisko 23 minuty. Bezspornie DJI Phantom 3 Proffesional to dron, którym wskazane jest się zainteresować. Spełni on wyczekiwania nawet najbardziej wymagających postaci. Oprócz imponującej jakości i nadzwyczaj wysokich parametrów cechuje się także eleganckim, markowym designem i twórczym wyglądem. Można go też szybko kupić: adres sklepu.