You are here

Wybieramy smartfon. Jakimi rzeczami się sugerować w czasie poszukiwania idealnego smrtfona dla siebie?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/abrahama.net.pl/includes/menu.inc).
W obecnych czasach telefon to przedmiot, jaki posiada niemal każda osoba. Ciężko jest wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez takiego gadżetu. Na rynku jest sporo produktów tego typu, co niestety utrudnia dokonanie wyboru.
Na jakie rzeczy zwracać uwagę?


Huawei
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl


Od mnogości marek, a co dopiero poszczególnych serii kręci się w głowie. Niektóre są znane, jak Huawei, kolejne z kolei dopiero zaczynają wchodzić na rynek. Zastanawiając się nad tym, jakie artykuły zakupić dobrze jest określić własne możliwości pod kątem finansowym. Gdy tak uczynimy to w dużej mierze zawęzimy pole poszukiwań. Przecież wiadomo, iż istnieją urządzenia, jakie nabędziemy za kilkaset złotych oraz te za parę dobrych tysięcy. Oprócz tego trzeba dokładnie przemyśleć jakie mamy potrzeby. Niektórzy uważają, iż smartfon musi po prostu służyć do rozmów i wysyłania wiadomości SMS.

Obecnie oceń producent kabli polska ten artykuł, który jest niezwykle interesujący. Zrób to już teraz! Przekonasz się, że rzeczywiście należy to zrobić!

Inni z kolei chcą korzystać z ogromnych możliwości, które dają różne Aplikacje. Oczywiście wszystkich nie będziemy w stanie ściągnąć na telefon, natomiast jeśli planujemy mieć ich dużo, to ilość pamięci powinnam być parametrem, na jaki musimy zwrócić uwagę.


Dziecko z pluszakiem
Author: Miles Bannan
Source: http://www.flickr.com


Dobrze jest wiedzieć, że wiele z aplikacji działa na danym, a czasami jedynie na jednym systemie operacyjnym. W tym wypadku zdecydowanie przoduje Android. Z tego też względu, gdy będzie nam zależeć na jakimś dodatku, którego obecnie używamy, to warto upewnić się, że po zmianie telefonu również nie będzie z uruchomieniem ich problemu.
Może się bowiem okazać, że dana aplikacja jest zrobiona po prostu na jeden z systemów operacyjnych i nie będziemy mogli zainstalować innej wersji. To jedynie kilka rad, jednak pomogą one trochę w dokonaniu wyboru.