You are here

W tym roku na rynku dostępne będą rewolucyjne urządzenia firmy GoPro.

Rejestrowanie najróżniejszych sportów ekstremalnych albo wydarzeń za pomocą kamer GoPro jest aktualnie wyjątkowo popularne. Ludzie oszaleli na punkcie owych urządzeń, a marka robi co może, by tworzyć coraz lepsze kamery.


W tym roku w sprzedaży powinien pojawić się dron GoPro Karma http://gohero.pl/dron-gopro-karma. Jest to pierwsze takiego typu urządzenie tej marki, więc jej wielbiciele oczekują z niecierpliwością. Wiadomo, że będzie możliwość rejestrowania obrazu w rozdzielczości 4K, co da niesłychanie znakomite rezultaty. Aktualnie bardzo dużo osób korzysta z dronów, by rejestrować różne wydarzenia, nie powinno więc dziwić, że dron GoPro Karma będzie cieszył się niesłychaną popularnością. Cena naturalnie będzie dosyć wysoka, jednakże ta firma znana jest z tego, że jej produkty są wysokiej jakości.


działanie
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com


Filmowcy pasjonaci i profesjonalni sportowcy uradują się na wieść, że w 2016 roku premierę będzie miała także kamera GoPro 5 Session wejdź na strone www.gohero.plwejdź na strone . Jest to najnowszy produkt tej firmy, przeznaczony dla ludzi, którzy biegają albo jeżdżą na rowerze oraz chcą nagrywać własne wyczyny. Podobno kamerka ma mieć moduł GPS i WiFi. Jeśli więc chcemy dowiedzieć się czegoś więcej o kamerce GoPro 5 Session, to dobrym rozwiązaniem może być zajrzenie do sieci, gdzie odnajdziemy bardzo dużo użytecznych wiadomości na temat produktów firmy GoPro.
Jak widać drony oraz kamerki są aktualnie wyjątkowo popularne. Osoby zajmujące się sportem amatorsko lub zawodowo mają bogaty Wybór, jeżeli idzie o sprzęt do nagrywania swoich dokonań.