You are here

W jaki sposób uzyskać najwyższej jakości film? Pomysły na świetne kadry gwarantujące wspaniałe efekty wizualne!

Aby zrobić bardzo wysokiej jakości film niewątpliwie należałoby dysponować specjalnym sprzętem. Bardzo interesujący efekt gwarantują filmy nagrywane z lotu ptaka, mamy możliwość je uzyskać przy pomocy specjalistycznego dronu. Kręcąc filmy z wszelkiego rodzaju wydarzeń lub też podróży mamy możliwość dostarczyć sobie wspaniałą pamiątkę na wiele lat.

Należałoby zapewniać sobie pamiątki w postaci zdjęć, czy filmów, gdyż dają one szczególnie realistyczny obraz zaistniałych okoliczności. Bardzo ciekawe efekty zapewniają filmy kręcone za pomocą dronów, które rejestrują obraz nawet z większych wysokości. Dużym zainteresowaniem cieszyć się mogą drony 3DR Solo, które są w stanie spełnić wymagania profesjonalistów, jak i amatorów. Niesamowite funkcje mają też drony 3DR IRIS +. Urządzenia do nagrywania filmów z dużej wysokościa mają bardzo obszerny zasięg, poprzez co możemy ująć cały interesujący nas obraz. Dzięki sprawnemu systemowi zarządzania dronem jesteśmy w stanie płynnie dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca. Zresztą, warto się o tym przekonać samemu w sklepie z dronem 3dr solo.3dr iris
Author: Becky Stern
Source: http://www.flickr.com
Drony 3DR Solo przeznaczone są zarazem do potrzeb osobistych, takich jak rodzinne uroczystości, czy dokumentacja podróży, jak także publicznych. Dron 3DR IRIS + perfekcyjnie spełnić może swoją funkcję podczas imprez masowych, takich jak choćby ciekawe koncerty, w trakcie których rejestrowany jest obraz publiczności, lecz także występ muzyka. Dzięki łatwemu systemowi sterowania dronem, filmy z większej wysokości mogą kręcić nie tylko specjaliści, ale także osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z filmem. Obraz kręcony z lotu ptaka umożliwia uchwycić różnego rodzaju interesujące nas obiekty a także stanowi świetną pamiątkę na dłuższy czas. Posiadając dron 3DR Solo mamy możliwość zapewnić sobie dokładną dokumentację z miejsc odwiedzanych podczas ciekawych podróży.

Drony mają wbudowane mnóstwo funkcji, poprzez które mamy możliwość skutecznie zmieniać kierunki oraz wysokość z której nagrywamy. Ponadto stabilność dronów umożliwia idealną ostrość filmu, co bardzo wpływa na jakość oglądania poszczególnych obrazów. Mając do dyspozycji dron jesteśmy w stanie upamiętnić nie tylko określone miejsca, ale również ludzi. Dronem jesteśmy w stanie też sprawnie kierować nad wodą czy też w górach, co dostarcza imponujące efekty. Tafla wody, jak także różnego rodzaju wzgórza doskonale prezentują się na wysokiej jakości filmach.