You are here

Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe Epson to doskonały sprzęt elektro!

Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe Epson wraz ze systemem atramentowym, idealnie nadają się do małych biur, w których dąży się do zminimalizowania kosztów związanych z drukowaniem. Jest to urządzenie o wysokiej Rozdzielczości druku, co pozwala na uzyskanie efektów fotograficznej jakości drukowanych dokumentów. Szybkość druku to 32 stron minutę w czerni, pozwala to na zaoszczędzenie czasu przy drukowaniu większej liczby dokumentów. Szybkość drukowania to 20 stronn minutę w kolorze, co sprawia, że czas potrzebny do wydruku dokumentów kolorowych jest stosunkowo krótki.
Epson Stylus Photo R3000
Author: Epson
Source: Epson
Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe Epson posiada ekran dotykowy oraz posiada intuicyjny panel sterowania, co znacznie ułatwia obsługę urządzenia. W zestawie znajdują się 2 dodatkowe czarne tusze, które pozwalają zwiększyć wydajność do 12 tys. stron. Urządzenia wielofunkcyjne Epson mają wbudowany: Skaner, który daje możliwość przenoszenia w prosty sposób dokumentów oraz fotografii do komputera, bez konieczności kupna kolejnego urządzenia; jak i Faks. Urządzenia te mają też czytnik kart pamięci ,który pozwala na wydruk zdjęć i materiałów (zapisanych w obsługiwanych formatach) bezpośrednio z karty, bez konieczności wykorzystywania komputera. Urządzenie wielofunkcyjne Epson posiada też funkcję wydruku dwustronnego, dzięki której kreowanie dokumentów o profesjonalnym wyglądzie jest proste, a jednocześnie, poprzez oszczędność papieru, zmniejszają się koszty eksploatacji. Więcej na ten temat: posiada WiFi co umożliwia podłączenie drukarki bez przewodu do komputera lub sieci informatycznej z przy wykorzystaniu routera WiFi, za sprawą czego mozliwy jest wydruk dokumentów przez wszystkie osoby podłączone do sieci. Urządzenia wielofunkcyjne mają też Złącze Ethernet które dają możliwość podłączenie do sieci informatycznej, co sprawia, że możliwe jest drukowanie materiałów przez wszystkich użytkowników podłączonych do sieci. Przeczytaj o tym tu: portal www.
drukarka
Author: Epson
Source: Epson
Drukarki i skanery Epson posiadają liczne zalety takie jak: niewielkie koszty eksploatacji, niewielki pobór mocy, szybkość druku oraz funkcje które ułatwiają kooperację ze środowiskiem firmy. Za sprawą automatycznego drukowania dwustronnego, skanowaniu, kopiowaniu i faksowaniu każde zadanie wykonywane jest szybko, prosto i sprawnie, co sprawia, że urządzenie wspaniale nadaje się dla firm. Drukarki i skanery Epson oferują też możliwość bezpośredniego druku jak i skanowania z pamięci USB jak i bezpiecznego wydruku z użyciem kodu PIN przy wysyłaniu zadań do urządzenia.