You are here

Tani i dobry telefon - czy to możliwe?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/abrahama.net.pl/includes/menu.inc).
Decydując się na wybór smartphonu czy telefonu komórkowego, często oczekujemy, że za niską cenę możemy nabyć sprzęt, który będzie miał wiele funkcji, wysokie parametry i jednocześnie będzie niezawodny. Kierując się kwotą do 500 złotych, można nabyć całkiem dobry sprzęt, ale także łatwo możemy się rozczarować. Smartfon do 500 zł to niełatwy wybór. Zwłaszcza, gdy oczekiwania są wysokie, a na urządzenia z górnej półki niestety nas nie stać. W tym przypadku pozostaje dokładna.

smartfony
Source: http://www.flickr.com
Zdecydowanie trzeba się w tym wypadku przygotować na kompromisy, gdyż sprzęt w tym przedziale cenowym nie będzie w pełni odpowiadać oczekiwaniom wobec najdroższych modeli. W tej kwocie można jednak kupić dobre sprzęty. Przykładem może być Motorola Moto X Play.

Ten smartfon nie jest może sprzętem najlżejszym, lecz zdecydowanie ma swoje plusy. Ma spore rozmiary, ale to nie musi przeszkadzać, jest bowiem poręczny, a obudowa jest na tyle przemyślana, że specjalne wykończenie sprawia, że telefon nie wypadnie nam niekontrolowanie z rąk.

Chcesz dowiedzieć się więcej na prezentowany temat? To świetnie, ponieważ po przejściu na stronę www (https://erg95.pl/) odnajdziesz fascynujące dane, które Cię wciągną.

Szkło ekranu to Gorilla Glass 3, zapewnia sporą trwałość na zarysowania i zniszczenia.

Motorola Moto X Play to nie jedyne dobre urządzenie dostępne w kategorii zwanej budżetową i spełniający wymagania jako smartfon do 500 złotych. Trzeba jednak mieć na uwadze, że ekran w takich telefonach nie będzie miał nigdy doskonałej jakości, rozdzielczość ekranu nie będzie zapewniała rewelacyjnych efektów. Jednak dla klientów, którzy kierują się kryterium ceny, a nie oczekują od smartfona niczego więcej, poza wygodnym wykonywaniem i odbieraniem połączeniem, korzystaniem z Internetu czy od czasu do czasu zrobienia zdjęcia, wydatek ten będzie wystarczający.

Dla osób podchodzących do smartfonu przede wszystkim praktycznie, istotną kwestią będzie trwałość baterii. Rodzaj systemu na jakim pracuje smartfon, będzie istotny dla osób, które pod takim sprzęcie oczekują już trochę więcej. Jeżeli chcemy korzystać z wielu aplikacji, powinniśmy wziąć pod uwagę rozmiar pamięci jaką oferuje smartfon. Po przeanalizowani oczekiwań cenowych i wymogów stawianych sprzętowi, można wyróżnić najważniejsze parametry, które są niezbędne i zestawić je z ofertami dostępnymi na rynku.