You are here

Szkła hartowane przeznaczone na komórkę - czyli, funkcjonalność i ochrona wewnątrz jednym!

Jak sama nazwa pokazuje, szkło typu hartowanego, jest to szkoło o bardzo wysokiej "hardości", a więc po prostu twardości oraz wytrzymałości. Jednakże jak takiego typu szkło może nam pomóc, pomijając zwyczajną ochroną komórki przed zarysowaniami? Czy ona nie ograniczy nam funkcji typowo dotykowych? Jak się ją zakłada? Czy może wszyściutkie szybeczki pasują do każdziutkiego telefonu? To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo bez żadnego problemiku odnajdziesz w środku naszego nowiutkiego - właśnie dzierganego - artykuliku!


chociaż niejeden o tym może nie wiedzieć, szkła ochronne na telefon, są to szkiełka typowo hartowane, które to bywają w obecnej chwili najmocniej twardym i niezawodnym metodą zabezpieczenia telefonu komórkowego rodzaju smartfon.


porady
Author: Trust
Source: Trust


Nowy Walkman® serii W
Author: Sony
Source: Sony


Nie ma możliwości go zarysować, a pęknięcia są niemal całkiem niemożliwe, dzięki czemu istnieje całkowita ochrona przeciwko uszkodzeniami typu mechanicznego. Dlatego, iż bywa to w pełni przezroczyste szkiełko, obraz oraz nasycenie barw w naszym telefonie komórkowym nie zmniejsza się pod względem intensywności, ani tak naprawdę nie pomniejsza się funkcjonalność samego ekranu dotykowego - działa tak samo jak przedtem, a czasami nawet i wspanialej. Na pytanko: "Czy może wszystkie szybki pasują do każdego telefonu komórkowego?" - odpowiedź przebrzmiewa jak wiadomo: "Nie", albowiem każdy model komórki ma inne wymiary i kształty, jednak jak to prosto się domyśleć, w obecnej chwili tego rodzaju szybki istnieją na niemalże każdy model smartfona, a więc nie posiadając problemiku po dobieRAMy taki "dla siebie".
Co do kwestii samego zakładania takiej szybki, to bywa to bardzo łatwe i nieskomplikowane - Wystarczy ją nałożyć. Dobrze też zaznaczyć, że wspaniale dobrana szybka jest niemal niewyczuwalna dla palca i nie odstaje od nasze telefonu.