You are here

System o nazwie Android - nie tylko do telefonów komórkowych!

Android jest to jeden z najmocniej teraz popularnych systemów operacyjnych, który to w rzeczywistości wręcz przejął sieć - i to nie internetową, ale komórkową. W teraz obecnej chwili znaczna cząstka telefonów typu komórkowego posiada wewnątrz siebie ten konkretny system, lecz powoli przebijają się też inne, rodzaju dla przykładu Windows 8 oraz nowsze.


maszyny
Author: Christian Schnettelker
Source: http://www.flickr.com


Do tej pory jednakże android posiada bardzo wielu sympatyków, którzy nawet i nie wyobrażają sobie swoich sprzętów z innego typu systemem. Spowodowało to, iż android rozpoczął ukazywać się nie tylko w komórkach.


android
Author: Linux Screenshots
Source: http://www.flickr.com
Jak się obecnie okazuje system stosowany w zdecydowanej większości sprzętów "małego kalibru" typu tak zwanego "mobilnego" opiera się w sposób ścisły na androidzie. Jest to spowodowane tym, że ów system jest łatwy w użyciu oraz umożliwia instalowanie na swoje urządzenie wiele ciekawych aplikacji, które mogą pomóc w wielu sprawach. Na czym jednakże odnajdziemy androida oprócz napomkniętych wyżej telefonów typu komórkowego? A więc ponad wszystko na w obecnej chwili niewiarygodnie popularnych smartfonach, bez których to naprawdę bardzo spora liczb osób już nawet nie wyobraża sobie swojego dnia - możliwości jakie dokładnie one za sobą niosą w złączeniu z androidem, maja możliwość przekształcić się bawet i w osobisty organizer naszego całego dnia.

Ta najnowsza publikacja została przygotowana wyjątkowo dla ciebie. Poznaj ją, aby odkryć nowe fakty. Zapraszamy do naszego serwisu!

Poza nimi dobrze jest wiedzieć też, że android to system doskonały przy tabletach, czy nawet netbookach. Innym urządzeniem, w którym to znajdziesz androida bywa też czytnik książek typu elektronicznego zwany też czytnikiem ebook.


Obojętnie jednak jakby to nie było - android bywa systemem bardzo złożonym oraz ma kilka stopni aktualizacji. Gdy kupujemy jakiś sprzęt z androidem, dobrze jest zwrócić szczególną uwagę na numer sytemu!