You are here

Sportowe kamery instalowane na kask

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/abrahama.net.pl/includes/menu.inc).
Jesteś fanem ekstremalnych doświadczeń? Kochasz, gdy żyły pompują tony adrenaliny? Przeczytaj ten tekst, a dowiesz się wiele wartych uwagi rzeczy, które spowodują, że kolejne wyczyny przyniosą ci jeszcze więcej emocji!
kamera
Author: BenQ
Source: BenQ
W dobie sieciowych technologii internauci, którzy są zwolennikami sportów wyczynowych kochają dzielić się doświadczeniami. Popularną metodą jest oczywiście uchwycenie na filmie wyczynów i udostępnienie ich na Youtubie, który umożliwia zamieszczanie dowolnych treści filmowych. Ciekawie jest stąd poprosić kumpla, by stanął w pobliżu z dobrą kamerą i uchwycił, gdy nurkujecie, wspinacie się na podniebne szczyty albo cokolwiek innego czynicie. Jednakże zdecydowanie najlepszy obraz wyczynu zagwarantuje porządna kamera na kask. Na pewno wielokrotnie widziałeś klipy wykonane tego typu kamerą.GoHero
Source: www.gohero.pl
Wrażenia są nieporównywalnie lepsze niż te kręcone z kamer postronnych ludzi. Najlepszym przykładem takiego uwieczniania wyczynów był słynny skok ze stratosfery, robiony przez Felixa Baumgartnera. Tysiące ludzi na całym globie weszło w skórę śmiałka, obserwując stream z kamery zainstalowanej na jego kasku. Niesamowite widowisko, które znalazło miejsce w historii.

Dobrym nabytkiem dla każdego maniaka emocji staje się kamera GoPro. Model tej firmy wyróżnia się godną jakością wykonania. Znakomite klipy możesz uchwycić nawet nurkując w ciemnych głębinach. Kamera GoPro umożliwia robienie filmów w każdej pozycji i w każdych warunkach, gwarantując klarowny obraz, które ułatwi doświadczenie raz jeszcze tych chwil.


Kamera GoPro zarejestruje twoje wyczyny na desce, rowerze, spadochronie i innych sprzętach – sam wybierasz. Tego gatunku sprzęt możesz zabrać wszędzie - kamera GoPro jest mocna i nie zawiedzie cię wtedy, kiedy jest ci potrzebna.

Sprawdź, jakie dane znajdziesz po przejściu do serwisu www (https://www.ibombo.com/aktualnosci/). Zapewne będą bardzo ciekawe i godne zainteresowania, co spowoduje, że często będziesz tu wracać.

Dzięki filmom ze swoich doświadczeń przeżyjesz je raz jeszcze, a koledzy będą mogli zobaczyć, jak to jest dokonywać takich spektakularnych rzeczy. Dodaj swój film na Youtube’a i ciesz się uznaniem internautów z całego świata!