You are here

Słów kilka o akcesoriach przeznaczonych dla osób wykonujących zawód detektywa - sprawdź na ten temat nieco więcej

Każdy kto marzy o staniu się detektywem może dzisiaj bez najmniejszego problemu zaopatrzyć się wakcesoria pomocne do wykonywania tegokonkretnego zadania. Jakie akcesoria mogą być przydatne?
Sklep detektywistyczny to miejsce, w którym warto zakupić najpotrzebniejsze akcesoria do szpiegowania. Wśród asortymentu oferowanego przez sklep detektywistyczny odnajdziemy oczywiście długopis z kamerą. Długopis z kamerą to akcesoria, z którego mogą korzystać tak osoby prowadzące profesjonalne usługi detektywistyczne, jak także amatorzy (czytaj o sklepie detektywistycznym). Swoim wyglądem długopis z kamerą przypomina przeciętny, elegancki długopis. Różni się od niego jednak ukrytą małą kamerą HD. Delikatnie umiejscowiona kamera to jeden z atutów tego długopisu. Wyposażony w akumulator pozwala zapisać aż 60 minut odpowiedniej jakości nagrań. Interfejs USB jest w stanie zgrać podany materiał na dysk komputera i odtworzyć całość. Długopis został skonstruowany tak, aby spełniał podstawową piśmienniczą funkcję. Korzystając z niego na pewno więc nie wzbudzimy niczyich podejrzeń.
detektyw
Author: Tom Bennett
Source: http://www.flickr.com


Wśród dodatkówprezentowanych przez sklep detektywistyczny odnaleźć można jednak zegarek szpiegowski. Oferowany zegarek szpiegowski to urządzenie wykorzystywane naprawdę w dużym wymiarze ze względu na wbudowaną w niego delikatną kamerę. Kamera ma tak nieprawdopodobnie małe wymiary, że osoba, którą chcemy udokumentować nie ma najmniejszej możliwości, aby zorientować się, że nasz zegarek to coś więcej niż tradycyjny zegarek. Kamera (sprawdź- zapoznaj się z cenom kamera do monitoringu) zasilana jest naprawdę wspaniałej jakości baterią, dzięki czemu można pozyskać aż 60 minut wspaniałej jakości nagrań (zegarek szpiegowski).
Dodatkowo ma funkcję Low Light. Dzięki temu można pracować też w złych warunkach oświetleniowych nie tracąc przy tym dobrej jakości obrazu . Zegarek może zostać wykorzystany nie tylko do uwieczniania filmów, ale także dowykonania wysokiej jakości zdjęć. 4 GB pamięci pozwala nie tylko na nagranie sześćdziesięciominutowego filmu, ale oczywiście na zrealizowanie kilkuset zdjęć. Do zegarka dołączony został kabel USB, dzięki czemu uzyskany materiał może zostać zgrany na dysk komputera. Ciekawy wygląd, odporne na zarysowania szkło – to dodatkowe atuty zegarka.