You are here

Przewidujesz nabycie mieszkania? Najpierw sprawdź dewelopera

Plakaty i reklamy w radio. Deweloperzy na każdym kroku biją się o klientów i przekonują, iż to właśnie ich inwestycja jest jedyna.


Z reguły magnesem przyciągającym ludzi, którzy chcą nabyć nowe mieszkanie jest opłata.




Przed realizacją transakcji powinniśmy jednak spraWDzić przedsiębiorstwo, które buduje nasze wyśnione "M". Jak wybrać dewelopera, ażeby nie żałować? Najpierw sprawdź Archicom opinie. Jak można określić dobrego dewelopera, a co ważniejsze, jak można odnaleźć dobrego dewelopera? To dobre pytanie, które sporadycznie zadają sobie nabywcy. Przeważnie przy zakupie domu inspirują się ceną, nie zaś wyznacznikiem jakości dewelopera. To trochę jak z samochodami. Nabycie taniego to nie zawsze kupno dobrego.


internet
Author: Muhammad Rafizeldi
Source: http://www.flickr.com


archicom opinie


Grunt to wiarygodność, zaś tą buduje się przez poprzednie inwestycje dewelopera. Znakomicie jeżeli deweloper stara się wyróżnić i zdobywa nagrody za rzetelność i wysokie standardy obsługi . Dobrze także jeżeli deweloper należy do PZFD oraz wdraża normy branżowe, jakie Związek dyktuje swoim członkom. Jeśli mieszkanko jest kupowane na rynku pierwotnym wówczas deweloper gra nadrzędną rolę jako strona transakcji.

Jak sądzisz? Czy ten temat jest ciekawy? Jeżeli tak, to odnośnie do przedstawianego problemu poznaj szczegóły (https://www.etuo.pl/folie-szkla-oneplus-5t) tutaj.

To dokładnie on kalkuluje przedmiot transakcji, szacuje cenę sprzedaży a także swój dochód, dobiera wykonawców i zostaje rozliczany z wszelakich zapisów umowy z nabywcą.




Warto przeznaczyć trochę czasu na sprawdzenie dewelopera, zapoznanie się z prospektem inFormacyjnym inwestycji, który obecnie narzuca ustawa deweloperska i zapytanie dotychczasowych klientów czy wszystko było w porządku.