You are here

Pisanie aplikacji mobilnych- wciel w życie swój pomysł


Czas i technikapędzi cały czas do przodu. Bez urządzeń mobilnych większość osób nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się obecnie jednym z najpopularniejszych środków służących do komunikowania się. Oprogramowania do urządzeń mobilnych pokazują, jak znaleźć drogę do celu, doradzą, na co udać się do kina, podpowiedzą, jak zadbać o sylwetkę, i ostrzegą, jeśli wydaliśmy za dużo w ostatnim miesiącu.


android
Author: Maria Elena
Source: http://www.flickr.com
Imponująca ilość aplikacji i koncepcji na Adroid i iOS (porady na tak ogromna, iż bezproblemowo wybierzemy coś interesującego dla siebie, są to na przykład:
* aplikacjezwiązane z fotografią
* wszelkiego rodzaju komunikatory, które pogłębiają relacje ze znajomymi i bliskimi,
* nawigacje do samochodów – idealne urządzenie dla kierowców,
* radia internetowe, które idealnie sprawuje się podczas jazdy MPK po mieście,
* przeglądarki internetowe,
* odtwarzacze muzyki,
* odtwarzacze filmów,
* stacje pogodowe,
* i oczywiście tak lubiane przez dzieci gry.
Tworzenie aplikacji na Androida (czytaj dalej...) oraz pisanie aplikacji na iOS nie jest szczególnie skomplikowane. Mile jest widziana motywacja, język oprogramowania i materiały.
Masz pomysł na zabawną grę? Zastanów się, napisz, a świat jeszcze się dowie o Twoim istnieniu.


Zarówno małe firmy jak i wielkie koncerny pozyskują coraz to nowe aplikacje na systemy Android i iOS, więc zamówienia na tego typu programowanie jest duże, a będzie jeszcze większe. W chwili bardzo szybkiego rozwoju Internetu stale wzrasta także zainteresowanie programistami, których specjalnością jest tworzenie aplikacji mających powodzenie w środowisku internetowym. W związku z powyższymi informacjami, studiowanie informatyki oraz zamiłowanie do tworzenia aplikacji jest bardzo opłacalnym rozwiązaniem. W zasadzie bez żadnych wątpliwości można stwierdzić, że programista jest przyszłościowym zawodem i z pewnością jest to zawód, który nadal będzie się rozwijał. Szczególnie, że coraz pewniej różnego rodzaju nowinki ze świata informatyki przedostają się do naszego życia i zdobywają coraz więcej miejsca.