You are here

Opieka nad maleństwem bywa bardzo absorbująca, z tego powodu warto nabyć przyrząd, który pozwoli słyszeć dziecko z każdego pokoju w mieszkaniu

Słyszy się, że opieka nad niemowlakiem to praca na pełen etat. Trzeba je przecież często karmić i przebierać. Jednak, nawet kiedy śpi, należy je doglądać.


Zazwyczaj kiedy niemowlak śpi, jego mama ma możliwość na chwilę także odpocząć lub zająć się jakimiś ważnymi kwestiami.


Nowa seria ultraszybkich dysków SSD
Author: Samsung
Source: Samsung
Wyposażenie
Author: OiMax
Source: http://www.flickr.com/


Ma możliwość odrobinę ogarnąć dom albo ugotować obiad. Jednak instynkt macierzyński nakazuje jej, co jakiś czas zaglądać do pokoju niemowlaka. Pragnie spraWDzić czy wszystko u niego w porządku. Jeżeli przykładowo mama znajduje si w kuchni i gotuje posiłek, a niemowlak śpi w drugiej części domu, to może nie dosłyszeć jego płaczu. Aby nie kursować zbyt często do pokoju i nadsłuchiwać pod drzwiami, możemy po prostu zakupić urządzenie, które pozwoli nam słyszeń nawet oddech naszego szkraba. Elektryczna niania jest rewelacyjnym wynalazkiem. Jest lekka i dzięki temu możemy z nią przemieszczać się po naszym mieszkaniu. Mamy możliwość pójść z nią do kuchni i nawet do łazienki. Warto wybrać takie urządzenie, które posiada spory zasięg. Szczególnie przyda się to tym rodzicom, którzy posiadają dom. Są także takie elektryczne nianie, które posiadają funkcję słyszenia dziecka, ale też mówienia do niego. Zalany łzami maluszek, kiedy usłyszy głos mamy, może się uspokoić i nie będzie czuł się zagrożony oraz opuszczony.


W tym czasie matka zdąży dotrzeć do pokoju z innej części mieszkania. To da jej możliwość, by zapanować na krótki moment nad płaczem maluszka. Nie będzie więc musiała rzucać wszystkiego, by natychmiast do niego biec.