You are here

Naprawianie odkurzacza, przeciwko określenie "jak umyć lodówkę" - czyli, czytelniku czy masz możliwość zrobić każdą rzecz sam?

Nie masz pojęcia w jaki sposób i jak często "odpicowuje" się lodówkę, aby nazbyt szybko nam nie "padła"? A może zepsuł Tobie się odkurzacz oraz chcesz go samemu naprawić, by zaoszczędzić na sprowadzaniu do domu specjalisty? Jeżeli tak, to idealnie trafiłeś! Wewnątrz naszego nowiutkim tekściku damy Ci kilka podpowiedzi jak zaopiekować się lodóweczką, a także czy naprawa przez samego siebie odkurzacza może się udać!


Nasz nowiutki felieton rozpoczniemy od pytania: jak umyć lodówkę? przy okazji łapiąc troszkę temat o tytule "jak często?". Otóż istnieje bardzo wiele książek spod szyldziku "perfekcyjna Pani domu", w których to znajdziemy konkretne instrukcje owych pytań, w naszym felietonie przybliżymy owe pojęcia wyłącznie pobieżnie. Doskonałym preparatem do mycia lodóweczki jest bez wątpienia ciepła woda z odrobinką płynu przeznaczonego do mycia naczyń, a jeżeli nie chce się stosować tego rodzaju substancji to istnieje możliwość zmieszać ocet wraz z wodą w tych samych proporcjach. Na pytanko "jak często?" odpowiedź brzmi: mniej więcej jeden raz w tygodniu przed większymi zakupami - tu (tu).
elementy
Author: Peter Linehan
Source: http://www.flickr.com


Co zaś tyczy się określenia: naprawa odkurzacza, nie jest to to tak łatwe jakby się mogło wydawać. Wszystko bywa zależne od modelu - niektóre z nich są łatwe w naprawie, innego typu mniej. Na internecie, szczególnie na dobrze popularnym kanale Youtube, można wynaleźć calutkie instrukcje które są w formie filmiku, w jaki sposób naprawić dany odkurzacz - www.youtube.com/watch?v=-hZiwW7xxWA/ (www.youtube.com/watch?v=-hZiwW7xxWA/).


Darmowa naprawa AGD bywa kusząca dla każdej osoby, jednak mierz siły na zamiary! Jeżeli widzisz, iż nie potrafisz czegoś uczynić, nie rób tej rzeczy bo zamiast naprawić, wyrządzisz jeszcze bardziej duże szkody!