You are here

Nabyłeś nowy telefon? Zadbaj o odpowiednie etui!

W obecnych realiach, sporo Polaków ma wysokiej jakości telefony. Nie służą już one wyłącznie do telefonowania czy wysyłania sms-ów. Możemy z ich pomocą robić zdjęcia, korzystać z sieci online, aplikacji graficznych, niektóre modele są wodoodporne. Gdy jesteśmy w posiadaniu tak specjalistycznego sprzętu, należy czasami zainwestować w jego właściwszą ochronę, w tym może nam dopomóc dobór odpowiedniego etui na komórkę. Czy jest nam jednak ono konieczne? Jaki model wybrać i gdzie go kupić?
etui na komórkę
Author: AMD
Source: www.amd.com
etui na komórkę
Author: liketearsintherain's buddy icon
Source: www.flickr.com
Oczywiście, bez właściwej obudowy nasz aparat będzie tak samo funkcjonować, jednak będzie też bardziej wystawiony na wszelkiego typu niekorzystne czynniki. W momencie upadku telefonu z większej odległości na kamienną podłogę, tylko etui na komórkę może zapobiec zbiciu się wyświetlacza czy nawet całkowitemu rozsypaniu się modelu. Mało tego, odpowiednio zabezpieczony aparat może być nawet uodporniony na delikatne zalania wszelkiego typu cieczami, które w momencie braku ochrony, trwale mogą uszkodzić telefon. Jednak jaki rodzaj obudowy wybrać? Mamy mnóstwo różnych do wyboru, od bardziej gustownych, skórzanych, do podstawowych plastykowych. Ich funkcjonalność w sensie praktycznym jest zbliżona do siebie, także kluczowym czynnikiem będzie tutaj estetyka. Zobacz więcej: http://www.etuo.pl/etui.html?device_brand[0]=39&device_model[0]=2750[0]=39&device_model[0]=2750.
etui na komórkę
Etui na komórkę można znaleźć praktycznie w każdym pasażu handlowym, na tak zwanych wyspach, niewielkich sklepikach na środku holów. Mimo niewielkiej objętości, możemy odnaleźć tam całkowity przekrój różnego rodzaju obudów, z dowolnymi deseniami i z każdego tworzywa. Jeżeli jednak asortyment nas nie do końca zadowala, możemy poszukać w internecie. Wprowadzając zdanie "etui na komórkę" do naszej przeglądarki, ukaże nam się szereg konkretnych wyników. Wystarczy odwiedzić którąś z witryn i odnaleźć nasz upragniony wzór. Ceny w sieci będą jeszcze niższe niż te w salonach stacjonarnych, jednak miejmy na uwadze, że przyjdzie nam opłacić również koszty przesyłki, które w przypadku nabycia najprostszego futerału, mogą przewyższyć jego cenę. Poza tym, na towar nabyty w internecie będziemy musieli zaczekać, nawet kilka dni. Tu więcej: link.
Jeśli masz najnowszy aparat, etui na komórkę jest ci niezbędne, jeżeli oczywiście chcesz żeby twój model służył ci jak najlepiej. Dzięki futerałowi unikniesz wszelkiego rodzaju uszkodzeń mechanicznych, oraz przy okazji polepszysz atrakcyjność swego telefonu. Tego rodzaju gadżet, możesz zakupić tak samo stacjonarnie jak i wirtualnie.