You are here

Możliwości dla firm Kofax.

Jednym z najpopularniejszych oraz najbardziej zaawansowanych narzędzi technologicznym jest Kofax. System ten to głównie skanowanie każdego rodzaju dokumentów w przedsiębiorstwie. Ten proces funkcjonuje dzięki urządzeniom wielofunkcyjnym i chodzi w nim głównie o to, żeby kopiowanie oraz przetwarzanie plików mogło dziać się jednocześnie w kilku siedzibach tej samej firmy. Jednak centralizacja tego nie musi mieć miejsca, wszystko należy do konkretnej jednostki. Zaletą tego programu jest także możliwość przetwarzania olbrzymiej liczbie plików za jednym zamachem. Pracować można nawet milion stron w przeciągu miesiąca, a Kofax potrafi także dokumenty elektroniczne, czyli przykładowo pdf.

Author: lab604
Source: http://www.flickr.com
Bardzo ważnym działaniem Kofaxu są innowacyjne możliwości indeksowania p http://efematic.pl/rozwiazania. W standardowych modelach zainstalowane są mechanizmy, które czytają dokumenty w trybie pełnotekstowym. Kolejną cechą Kofaxu jest możliwość analizowania kodów kreskowych dwuwymiarowo. Tak samo potrafi analizować patchkody, ankiety lub metryki umów. Jest on bardzo trywialnym programem, automatycznie pobiera potrzebne informacje zewnętrzne, wstawia owe informacje we wskazane\w pokazane punkty, a do swojej efektywnej działalności wykorzystuje list rozwijanych.

Rozdzielanie dokumentów w Kofaxie odbywa się dzięki kodów kresowych, a do sprawdzania jakości plików używany jest specjalistyczny podzespół kontroli jakości oraz podzespół akceptacji tych dokumentów. A jeśli jakość zostaje niezaakceptowana różnorodne moduły poprawiają ją do jakości optymalnej. Właśnie ten moduł wygładza wszystkie strony, eliminuje strony puste oraz czarne boki, mechanicznie je kontrastuje, wyrównuje, odtwarza treści. Kofax intuicyjnie również dobiera parametry skanu, a sam proces skanu jest znacznie bardziej optymalny. Nie da się ukryć Kofax jest narzędziem bardzo innowacyjnym ze względów technologicznych oraz niezwykle bezpiecznym. Ma Własną bazę danych, przez co działa jeszcze bardziej wydajnie. Przedsiębiorstwo Kofax z pewnością jest pionierem na rynku, jeżeli chodzi o sposoby użycia nowoczesnych technologii kopiowania w licznych przedsiębiorstwach, w zasadzie bez znaczenia na to, w jakiej dziedzinie funkcjonują.
Tags: