You are here

Metoda na tanie sprawunki

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/abrahama.net.pl/includes/menu.inc).
Jak wiemy w większych sklepach dyskontowych możemy zakupić po bardzo okazyjnej cenie pewne artykuły spożywcze. Z dużymi marketami jest jednakże tak, iż często kuszą ekstra promocją na jeden, dwa czy trzy produkty w konkretnym czasie. Pozostałe towary pozostają natomiast w cenach regularnych.

Gazetki reklamowe
Source: freepik.com
Naturalnie, możemy spacerować od marketu do marketu w poszukiwaniu promocji, jednakże dużo prościej jest otworzyć stronę internetową interesującego nas hipermarketu i znaleźć na niej ważną gazetkę promocyjną w opcji PDF. Gazetki promocyjne aktualnie spotykane często mają interesującą szatę graficzną.

Oprócz zdjęć towarów promocyjnych zdarza się, iż zawierają różnorodne nowinki na ich temat, czy również przeróżne ciekawe przepisy z tych produktów. Na przykład jeśli w promocji jest pierś z kurczaka, można znaleźć w podobnej gazetce przepis na wybornego "kurczaka po Meksykańsku", gdy natomiast jest w promocji kapusta włoska, można natknąć się na recepturę na doskonałe "gołąbki w sosie pomidorowym".

Gdy mieszkamy w dużym mieście i jest w okolicy nieco hipermarketów}, oprócz tego posiadamy dostateczną ilość wolnego czasu, można pokusić się o spacerek od marketu 1 do 2 i 3, po artykuły najbardziej korzystne cenowo. Możemy tymże sposobem zaoszczędzić faktycznie niemałą kwotę co miesiąc na samych wyrobach spożywczych.


Newsem są strony WWW zamieszczające niemal wszystkie aktualne wydania tych gazetek zebrane w jednym miejscu. Takie strony mogą sprawić, iż nasze codzienne życie stanie się łatwiejsze. Starczy wieczorową porą zobaczyć analogiczną stronę, odnotować w jakim hipermarkecie oraz co nas ciekawi (przy okazji można również zaplanować jadłospis na cały tydzień, ażeby nie kupić zbyt dużo produktów rzuciwszy się w wir zakupów).

Następnego dnia odwiedzamy wybrane markety w kolejności nam pasującej, po czym robimy nasze zakupy trzymając się ściśle spisu. Z własnego doświadczenia wiem, że trzymając się powyższych zasad możemy w ciągu miesiąca oszczędzić nawet 500 zł. Tym właśnie sposobem gazetki promocyjne (+ dojście do sieci internetowej) mogą przysporzyć się do znacznych oszczędności w budżecie domowym, natomiast te w formacie PDF przyczyniają się do ochrony środowiska.