You are here

Marketing WiFI - dzisiejsze i skuteczne narzędzie marketingowe

Reklama WiFi to jedno z najnowocześniejszych oraz równocześnie najskuteczniejszych narzędzi marketingowych oraz także reklamowych. Wykorzystuje go teraz niemało firm, w szczególności hotele, bary, restauracje i także inne punkty gastronomiczne. Dzięki marketingowi WIFi managerzy lokali zdołają zidentyfikować przychodzących gości, zebrać ich opinie, a także przekazywać wiadomości o aktualnych promocjach. Marketing restauracji pozwala skutecznie poprawić proponowane usługi i zachęcić Kontrahentów do wielorazowego odwiedzania lokalu.

wifi w lokalu
Author: Cory Doctorow
Source: http://www.flickr.com
Reklama WiFi to niezmiernie nowatorskie narzędzie marketingowe, jakie pozwala na zastosowanie zaawansowanych online usług dla lokali, barów, restauracji albo klubów. Klienci zdołają korzystać z bezpłatnego WiFi, które mieści się w konkretnym lokalu, co także jest dla nich szeroką korzyścią - sporo więcej odnajdziesz pod tym adresem. Na początku logowania Klienci napotkają na stronę powitalną, która w większości wypadków jest zintegrowana z Facebookiem. Niemniej jednak, korzystając z WiFi w lokalu, zdoła także (ciąg dalszy tego materiału: http://www.studioprinter.pl) zalogować się na swoją pocztę, Twittera i wszelkie inne fascynujące go strony. Goście, którzy korzystają z WiFi w lokalu, trafiają do bazy danych, co sprawia, iż wolno z nim być poprzez cały okres w kontakcie. Dzięki temu można informować gości o obecnych promocjach, bonifikatach, oraz także (sprawdź te propozycje) podnosić lojalność. Dodatkowo wifi reklama daje też możność przygotowania nowiusieńkich promocji, o których dowiedzą się Konsumenci zalogowania do sieci WiFi.Sieć wifi
Author: Joe The Goat Farmer
Source: http://www.flickr.com
Powinno się wykorzystać marketing WiFi w swym lokalu, bo to pomoże nam jeszcze lepiej zareklamować własny lokal, ulepszyć proponowane usługi, oraz także przyciągnąć nowiusieńkich Kontrahentów. Zainwestowanie w marketing WiFi nie jest drogie, a może być ogromnie dochodowe. Instalacja programu także jest ogromnie bezproblemowa oraz nieskomplikowana, wystarczy tylko podłączyć WiFi do bieżącej infrastruktury. WiFi jest współcześnie kompatybilne ze wszelkimi urządzeniami dostępnymi na rynku - jak działa wifi reklama.