You are here

Krótka prezentacja możliwości, jakie daje nowoczesna technologia w zakresie rejestrowania obrazów.

Zaawansowana technologia pozwoliła na ogromny postęp przy nagrywaniu obrazów. Obecnie bez problemów już za kilkaset złotych można kupić zaawansowaną kamerę, która może nagrywać w dużej rozdzielczości obrazu.


Całkiem sporym zainteresowaniem cieszą się na rynku najróżniejsze kamery sportowe, przykładowo takie jak GoPro hero 3+ silver. Posiadają one niewielkie, kompaktowe rozmiary, poza tym są wyposażone w rozmaite mocowania, dzięki czemu można je przyczepić na kasku, kierownicy roweru czy nawet ręce. I podczas jazdy filmować swoje umiejętności, jakie będzie można później pokazać całemu światu w sieci internetowej. Tego typu urządzenia cechują się dużą odpornością na piasek, wilgoć i duże wahania temperatur, a ich zewnętrzne obudowy bez problemów wytrzymają różne nieprzewidziane sytuacje.


klient
Author: TOSHIBA
Source: TOSHIBA
Forma
Author: Presidencia de la República Mexicana
Source: http://www.flickr.com


Dużo nowości zaczęło się również pojawiać na rynku dla osób nagrywających zawodowo różnego rodzaju uroczystości i imprezy. Jedną z takich nowości są przykładowo drony Warszawa, które pozwalają na otrzymanie rewelacyjnych efektów dzięki filmowaniu z dużej wysokości.

Jeśli opisywana problematyka jest warta Twojej uwagi, kliknij bez wahania tu - ta treść (http://kodak.wroclaw.pl/system/oferta/zdjecia-paszportowe) na pewno też Cię bardzo zainteresuje.

Zaawansowane drony bez żadnego problemu uniosą nawet dość sporą kamerę, a przez to, że przebywać mogą w powietrzu nawet przez kilkadziesiąt minut, to można nimi nagrać większość ważnych wydarzeń na danej imprezie.


Niezwykle ważną rzeczą dla osób operujących takim sprzętem jest to, że można niezależnie sterować samym dronem i niezależnie kamerą do niego przyczepioną. Tym sposobem można podlecieć maszyną w wybrane miejsce i skupić się jedynie na tym, żeby ujęcia wyszły jak najlepiej.