You are here

Kilka podstawowych informacji na temat firmy Epson, będącej jednym z największych wytwórców sprzętu do drukowania na świecie.

Na rynku sprzętów do drukowania od lat króluje parę firm, z jakich jedną z nich będzie Epson. Firma ta ma swój początek w Japonii i tam ma główną siedzibę, lecz obecnie jej oddziały działają na obszarze całego świata, w tym również w naszym kraju. Dziś Epson zaliczany jest do jednej z największych międzynarodowych firm które produkują drukarki atramentowe, różne akcesoria, oraz inne urządzenia elektroniczne służące do drukowania i wyświetlania obrazu.
drukarki
Author: westonhighschool library
Source: http://www.flickr.com
Tak naprawdę początek tej marki wziął się od markowych zegarków, gdyż to właśnie zegarki znane u nas pod nazwą Seiko były podstawowymi wyrobami tej firmy. Przez kilka dekad rozwoju firma idź http://studioprinter.pl nabrała bardzo dużego doświadczenia w budowaniu niewielkich, niezawodnych urządzeń, więc wejście w połowie lat na rynek drukarek igłowych a później atramentowych było znacznie prostsze, niż rozpoczynanie wszystkiego od początku. I jak pokazuje historia, było to wejście niezwykle udane, bo do dnia dzisiejszego produkty tej firmy typu Epson Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe uznawane są za jedne z najbardziej niezawodnych w swojej klasie, czasami znacznie wyprzedzające konkurencję jeśli chodzi o użyte technologie. Dla zainteresowanych tematyką artykułów: tu też.

Krokiem milowym w rozwoju tej firmy stało się wymyślenie rewolucyjnej technologii atramentowego druku, za pomocą jakiej dało się osiągnąć nieosiągalną do tej pory szybkość i jakość druku. Technologia ta wykorzystywana jest do dnia dzisiejszego i dziś nawet najnowsze Epson Urządzenia wielofunkcyjne nadal ją wykorzystują. Epson jako firma bez przerwy szukająca kolejnych rozwiązań nie skupił się tylko i wyłącznie na drukarkach, lecz również poszedł w stronę całej gamy innych urządzeń do druku. Sprawdź więcej: .
drukarki etykiet
Source: www.eti-go.pl
Stąd też Epson Drukarki i skanery także cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem klientów, którzy doceniają je nie tylko z powodu wysokiej funkcjonalności, ale też za ergonomiczność i niezawodność. I wszystko wskazuje na to, że w następnych latach sytuacja się nie zmieni, bo firma bez przerwy utrzymuje niezwykle wysoki poziom swoich produktów, a takie rzeczy konsumenci faktycznie będą doceniać.