You are here

Kamery oraz dron - czyli, Rózne rodzaje i przystępna kwota, kontra jakość

Czym są kamerki Xiaoyi? Skąd pochodzi firma i co posiada naszym osobom do zaofiarowania? A dron DJI Phantom cztery - jaka jest jego specyfikacja i dlaczego warto go kupić? To wszystko dowiesz się odczytując dokładnie nasz artykuł!
Urządzenie pneumatyczne
Author: Kecko
Source: http://www.flickr.com


Nasz artykuł zaczniemy od kwestii: kamery xiaoyi. Marka Xiaoyi jest częścią bardziej dużej firmy o nazwie Xiaomi (polecamy pokrowiec Xiaomi Redmi Pro), która jest swego rodzaju wielkoludem w własnym państwie - Chinach, gdzie zajmuje się produkowaniem użytkowej alternatywy elektroniki. Założeniem firmy jest produkowanie "produktów najwyższej jakości w przystępnych kwotach". Powstała nawet poprzez wgląd na Polski ryneczek wyjątkowa linia kamerek, w których wyszczególniamy: Kamery Yi Action, a także Kamerki Yi Home. Poza tym firma ma w posiadaniu kamerki sportowe, do samochodów, oraz tak przezywany "inteligentny monitoring". Zmieniając teraz temat, zwróćmy uwagę na...


kamery xiaoyi
Author: John Voo
Source: http://www.flickr.com


Drony, a w szczególności brany dziś pod wzrok model DJI Phantom 4, bywa pojedynczą z nowości tego (2016) roczku, oraz wyszczególnia się: Automatycznym unikaniem przeszkód, śledzeniem na bieżąco poruszających się obiektów za pomocą funkcjii Active Track, tak zwanym "Tap Fly, który to pozwala latać obierając kierunek za pomocą palca, czasem latania aż do 28 minut, o maksymalnym granicach kontroli 3.1mi (5km), a także bardzo dużo innych! Poza tym, ów model jest najbardziej małym quadrocopterem, z kamerką, jaki kiedykolwiek powstał.
Kwota za te "cudeńko" bywa w okolicach 5 000 złotych, ale jest wart swojej ceny! Do tego można zakupić akcesoria uzupełniające, takie jak akumulatory, albo ładowarki! Nie zwlekaj i zakup go już teraz!