You are here

Każdy komputer potrzebuje oryginalnego oprogramowania — szczególnie te, które są używane w pracy

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/abrahama.net.pl/includes/menu.inc).
W naszym kraju mamy takie prawo, że każdy laptop, który bywa używany w firmach, musi mieć legalny program.


Zapewne wszyscy możemy przypomnieć sobie skandal oraz kompromitację, na które wystawiona była policja, gdy swego czasu wyszło na jaw, że pracują oni na lewym oprogramowaniu.


oprogramowanie
Author: frankieleon
Source: http://www.flickr.com
Ścigają takie zachowanie pośród obywateli, a sami nie popisali się dobrym przykładem. Dzisiaj takiego rodzaju działania są już dość rzadkie.

Zaintrygował Cię nasz tekst? Cieszymy się. Pewnie zechcesz też przeglądnąć kolejne zajmujące treści? Musisz tylko wejść na hiperłącze do witryny i już.

Wszystkie firmy są świadome tego, że laptopy, które znajdują się w obiekcie i używane są przez PRacowników, muszą mieć oryginalne oprogramowanie, ale też legalny system antywirusowy. To bardzo istotne. Musimy mieć na to fakturę i w razie kontroli udowodnić, że wszystko jest w porządku. Jeśli bierzemy oprogramowanie od razu do kilkudziesięciu lub nawet kilkuset komputerów, to oczywiście możemy zapytać o zniżkę. Będziemy potraktowani jak wyjątkowi klienci. W takim wypadku nawet przedstawiciel handlowy spółki przyjedzie do nas, by przeprowadzić przeszkolenie z ich systemu. Będzie to na pewno niezwykle użyteczne, gdyż badania pokazują, że większość ludzi nie wykorzystuje wszelkich możliwości, które daje dany program, gdyż po prostu nie wiemy, że istnieją. Tego typu szkolenie może być także wykonane online.


Taka forma jest dziś bardziej popularna. Nie ma się czemu dziwić, przecież żyjemy w czasach ogólnej cyfryzacji. Kupując oprogramowania na laptopy firmowe, pamiętajmy o tym, że trzeba otrzymać także gwarancję.