You are here

Jakiego rodzaju produkty wytwarza pochodząca z Chin korporacja pod nazwą Xiaomi?

W dzisiejszych czasach istnieje naprawdę dużo różnych spółek, jakie zajmują się realizacją nie tylko innowacyjnych urządzeń, ale też (jeśli czegoś takiego potrzebuje konkretne urządzenie) specjalnego do nich oprogramowania.


Trzeba przyznać, że dużo z tego typu spółek wywodzi się z Chin.


Warsztat samochodowy
Author: uniquelycat (Cathy) Smith
Source: http://www.flickr.com


Podobnie jest ze spółką o nazwie Xiaomi, która ma swoją centralę w stolicy Państwa Środka. Spółka była założona 6-go kwietnia 2010 r., a jej prezesem jest p. Lei Jun. Produkty wspomnianej spółki wielokrotnie mogą być oparte na technologii północnoamerykańskiej firmy Apple, sam zaś dyrektor jest wielokrotnie porównywany do wytwórcy wspomnianej firmy ze znajdującym się w jej znaku firmowym jabłkiem. Produktami firmy Xiaomi są nie tylko nowoczesne telefony komórkowe (takie było ich pierwsze urządzenie), lecz także np. powerbanki, tablety, kamerki sportowe, przystawki smart tv do telewizorów, routery, żarówki czy też nawet inteligentne buty.
Należałoby też dodać, że wspomniane towary nie są wyprodukowane w niskiej jakości. Odwrotnie - niezwykle często wygrywają przeróżne testy z produktami konkurencji. To, co jeszcze odróżnia spółkę Xiaomi (sprawdź obudowa Xiaomi Redmi Note 4) od konkurencyjnych spółek jest to, że przez dosyć znaczny okres nie zamierzała posiadać własnej sieci dystrybucyjnej, a oferowała swoje produkty tylko przez swa stronę w internecie.


Gdy jednak klienci przekonali się o niemałej jakości urządzeń, prezes firmy postanowił nawiązać współpracę z różnymi hurtowniami.

Zaabsorbował Cię niniejszy artykuł? Jeżeli tak, to kliknij ten link - to niezwykle ważna propozycja (http://latkowski.pl/pl/wlasciwoscilamp/), która również będzie warta Twojej uwagi.

Obecnie więc możemy te polecane przez dużą ilość osób produkty kupić też w marketach z AGD.