You are here

Jak zmienił się rynek telefonów komórkowych w ostatnich czasach, jakie modele są obecnie popularne.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/abrahama.net.pl/includes/menu.inc).
Rynek komórkowych telefonów cały czas się zmienia. Jeszcze przed kilkunastu laty królowały marki, jakie obecnie praktycznie już nie istnieją, ponieważ przegapiły one rozpowszechnienie się smartfonów z dotykowymi ekranami.


telefon komórkowy dual sim
Author: USAG- Humphreys
Source: http://www.flickr.com


Obecnie to właśnie smartfony stanowią największą część sprzedawanych urządzeń, a użytkownicy domagają się jeszcze większych ekranów i mocniejszych procesorów. Całkiem sporym zainteresowaniem zaczęły się również cieszyć telefony dające możliwość włożenia dwóch kart sim. Takie rozwiązanie doskonale się sprawdza, jeżeli ktoś ma numer prywatny i służbowy, ale nie chce mu się nosić dwóch urządzeń. Mając natomiast telefon komórkowy dual sim może do niego obie te karty zainstalować i z nich wygodnie korzystać.

Po przeczytaniu tego tekstu, polecam pozostałe informacje na omawiany wątek, które okażą się podobnie absorbujące.

Coraz więcej modeli tego typu możliwości oferuje, i jak widać po statystykach sprzedaży klienci są zadowoleni z takiego rozwiązania.


telefony dla seniora
Source: http://www.sxc.hu


chicago symphony fan page
Author: Cambodia4kids.org Beth Kanter
Source: http://www.flickr.com


Wydawać by się mogło, że w czasach dotykowych ekranów tradycyjne komórki z klawiszami przestaną być potrzebne, lecz wcale jednak tak nie jest. Nadal jest sporo osób, które nie muszą korzystać z gier czy internetu, a tylko dzwonić i ewentualnie wysłać sms-sa. Dla nich wypasiony smartfon z kranem na 5 cali jest zupełnie niepotrzebny, szczególnie jeżeli musieliby go codziennie ładować.
Dużym zainteresowaniem na rynku cieszą się także telefony dla seniora, które posiadają duże, wygodne do klikania klawisze i w wielu przypadkach możliwość szybkiego wyboru numeru alarmowego. Są one niezwykle wygodne w użytkowaniu dla mniej sprawnych osób, jakie tym sposobem będą miały możliwość dzwonienia do bliskich.