You are here

Jak wyglądają dzisiejsze przepustki na basen, SPA bądź do klubu fitness?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/abrahama.net.pl/includes/menu.inc).
Być fit jest dziś bardzo modne. W owym celu idziemy na siłownię, baseny, korzystamy także częstokroć z usług SPA. Coraz to częściej wstępując na basen lub do klubu fitness dostajemy wejściówkę w formie elektronicznej.


biznes
Author: Twinfieldinternational
Source: http://www.flickr.com


przykładowa strona internetowa
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com


przedsiębiorstwo
Source: http://sxc.hu/


Elektroniczny system obsługi klienta w zespołach rekreacyjnych tj. parki wodne, kluby fitness, lodowiska, SPA, parki rozrywki dla maluchów oraz pozostałe obiekty o charakterze zamkniętym jest coraz to częściej napotykany. Elektroniczny system kontroli dostępu łączy sprzedaż przepustek z monitoringiem dojścia do wskazanych obrębów obiektu, a sama wejściówka służyć może do bezgotówkowego regulowania należności za ponadplanowe usługi, co powoduje, iż system stoiska wystawiennicze daje obliczalne korzyści tak jego operatorowi, jak i klientom. Reguła działania jest prosta - skocz na Odbiorca wnosi zapłatę za wstęp oraz odbiera wejściówkę w postaci karty magnetycznej, bądź elektroniczny transponder zbliżeniowy w postaci breloczka lub paska na przegub dłoni. Personel ma możliwość monitorowania obłożenia indywidualnych pomieszczeń obiektu a także miejsca bieżącego pobytu każdego konsumenta. Posługując się wejściówką jak kartą bankomatową, klient może korzystać z płatnych usług dodatkowych, bądź punktów gastronomicznych, przykładowo baru na basenie, zaś rozliczy się przy opuszczaniu obiektu - .
Elektroniczny system obsługi klienta upraszcza działanie obiektów o złożonej strukturze a także zróżnicowanej działalności. To nadzwyczaj ułatwia korzystanie z wyżej wymienionych obiektów. Upraszcza też życie obsłudze pływalni lub też klubów fitness.