You are here

It meeting - dobry sposób na to, aby nawiązać osobiste kontakty z partnerami biznesowymi

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/abrahama.net.pl/includes/menu.inc).
XXI wiek charakteryziuje ogromna konkurencja na rynku produktów i usług. Przedsiębiorcy czynią wszystko, co w ich mocy, aby zainteresować swą ofertą nowych odbiorców.


Pojawia się jednak pytanie w czym tkwi sekret udanej sprzedaży?
elektryczne szczoteczki do mycia zębów
Author: K J Payne
Source: http://www.flickr.com


mieszkania
Author: Five Wun O Clothing www.zazzle.com/fivewuno
Source: http://www.flickr.com


Nowe głośniki komputerowe Sony
Author: Sony
Source: Sony


Kluczem do powodzenia jest niezaprzeczalnie spotkanie obu stron transakcji w jednym miejscu i czasie, co na przekór pozorom nie jest takie proste - IT meeting. Branża IT znalazła swój „sposób” na to, żeby rzeczony cel zrealizować i poszerzać „sieć” kontaktów biznesowych It meeting. Co to takiego? Nowy rodzaj konferencji organizowanej w formule networkingu, adresowany głównie do dyrektorów związanych z szeroko pojętym rynkiem IT, lecz nie tylko . Zorganizowana nie tak dawno konferencja it 2016 gościła również albowiem „zwyczajnych” przedsiębiorców i przedstawicieli rozlicznych instytucji państwowych, pochodzących na przykład z sektora finansowego, przemysłowego lub energetycznego.

Jeżeli chcesz szybko znaleźć pokrewne artykuły odnoszące się do analizowanego zagadnienia, zobacz dodatkowe info (http://www.kamrec.pl/gadzety-szpiegowskie-idealne-na-prezent) na podobnej stronie.

Projekt został zainicjowany więc z myślą o wszystkich „ogniwach” łańcucha IT - zaczynając od producentów, dystrybutorów, resellerów, a na firmach informatycznych i klientach kończąc - przejdź.


Należy zaznaczyć, że na opisywanych tu konferencjach nie ma mówców czy słuchaczy, prezentacji. Najważniejsza jest wymiana doświadczeń i nawiązywanie kontaktów.