You are here

Inteligentne sterowniki TWIDO upraszczają pracę, a też skuteczność i wydajność zatem mają duże zastosowanie w przeróżnym przemyśle

Inteligentne kierowania oświetleniem, ocieplaniem oraz klimatyzacją czy też monitoring jest dostępna dzięki najnowszej technologii.

Obsługa sprzętów na przykład automaty sprzedające czy sterowanie transportem na przykład dźwigi czy taśmociągi są stosowane w wielu przemysłach i zakładach. Zaawansowane sterowniki można w związku z tym wykorzystywać w prosty i małym kosztem w przemyśle. Ułatwiają pracę, zdolność produkcyjną oraz funkcjonalność.


Sterowniki TWIDO odróżniają się całkowitą modułowością dzięki temu nie potrzebuje dodatkowych modułów do należytego działania.


sterowanie oświetleniem podczas imprezy
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
Moduły bazowe w sterowniku można wykorzystywać na pomocną pamięć, oprogramowanie wyświetlacza, zegar czasu lub port komunikacyjny. Moduł bazowy oferuje port szeregowy pracujący w modusie ASCI lub Modbus, potencjometr analogowy oraz panel diagnostyczny. Sterownik zawiera też moduł szybkiego zliczania w obu biegach z prędką częstotliwością, prędkie wyjście 7 kHz czy też wyjście PWM i PLS. Wielka paleta modułów rozszerzeń dla sterowników umożliwia na maksymalne dostosowanie układów sterownika do oprogramowań. Dzięki temu mamy możliwość otrzymać perfekcyjne wykorzystanie możliwości układu przy małych wydatkach eksploatowania. Istotną cechą do tego sterownika to sposobność pracy z sygnałami analogowymi, jakie możemy obsługiwać za sprawą kilku podzespołów.
Zobacz jak to wygląda w praktyce.

Moduły jednokanałowe oraz dwukanałowe czy też złożone obsługują sprzęty napięciowe i prądowe czy też termopar i różnorodne pomiary.

Sterowniki za sprawą wysuwnych listew zaciskowych oferują interesujące rozwiązanie, które upraszczają okablowanie oraz prędkie usuwanie usterek. Aktualnie w erze minimalizacji i ekonomiczności miejsca w szafach sterowniczych też ten sterownik ma małe gabaryty co jest dodatkową zaletą oraz walorem jeśli chodzi o jego funkcjonalność. Sterowniki te sprawdzają się w łatwych instalacjach oraz pracują efektywnie. TWIDO stanowią elitę sterowników programowych dzięki wysokiej jakości oraz funkcjonalności.