You are here

Integracja systemów SAP

Struktury ERP symbolizują zintegrowane platformy informatyczne, wspomagające rządzenie. SAP ERP jest zbudowany i polepszany przez SAP AG - najogromniejszego na świecie producenta oprogramowania dla przedsiębiorstw.


SAP ERP jest powszechnie uznany za pierwszy na świecie wzorzec systemu dla obszernych i średnich firm. Jest także najpopularniejszym systemem tej klasy w Polsce. System SAP ERP zawiera modelowe rozstrzygnięcia biznesowe,zaprojektowane na podłożu badań z kilkunastu tysięcy zastosowań na całym świecie.
Z powodu integracji systemów SAP CRM z SAP ERP (zobacz opiekuninformatyczny.pl/dlaczego-my/) nie jest odczuwalne, że pracuje się na dwóch różnorodnych platformach. W systemie CRM obsługiwany jest kompletny porządek, od momentu rozpoznania przez marketing możliwej możliwości zbytu, poprzez podanie jako ewentualność sprzedażową do działu sprzedaży i uformowane oferty, aż po złożenie zamówienia.

Wiadomość o jakiejkolwiek sprzedaży jest ekspediowana automatycznie, bądź na życzenie do systemu ERP, jako zlecenie zbytu, co jest bazą do zafakturowania konsumenta. Do CRM powraca wiadomość o numerach dokumentów wygenerowanych w ERP. Dodatkowo, z przyczyny odpowiedniej konfiguracji jest możliwość się do owych dowodów dostać z pułapu CRM, bez konieczności logowania do układu ERP. O oprogramowaniu ERP też na erp - serwis internetowy -.

SAP CRM stwarza kierującym sprzedażą okoliczności umożliwiające więcej sprawny i wydajny tok procesu sprzedaży. Dostarcza wiedzę potrzebną do przetwarzania całego wyobrażenia rynku w należyte działalności, oraz pozyskiwanie, rozszerzanie i podtrzymywanie wartościowych łączności z interesantami. Aplikacja wspomaga przewidywać, wykonywać i badać działania zbytu w ramach całkowitego cyklu, identyfikować nowe sposoby na przyspieszenie werdyktów sprzedaży, dostrzegać zakresy ewentualnych źródeł przychodu, również wdrażać śmiałe strategie sprzyjające zwiększaniu produktywności. Na ten temta na: . SAP CRM wspiera wzrost wydajności poprzez skoordynowane programowanie, także generowanie działań zbytu. Obrazuje cały obraz prognozowanego przychodu, oraz prognozowanej sprzedaży w danym okresie. SAP CRM wspomaga kierowanie odwiedzinami interesanta, profilami kont i czynnościami procesów zbytu.