You are here

Godne zastosowania rodzaje nawilżaczy

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/abrahama.net.pl/includes/menu.inc).
Oczyszczacz powietrza to narzędzie, które winno znaleźć się zwłaszcza w domu każdego alergika i astmatyka. Kiedy powietrze w domu jest wysuszone, wysycha śluzówka nosa, która ochrania gardło, oraz drogi oddechowe przed bakteriami, wirusami, kurzem i pleśnią.
Zbyt suche powietrze powoduje, że w domu unosi się sporo kurzu, jaki jest w stanie wywoływać katar, kaszel, lub uczulenie. Suche powietrze odpowiedzialne jest również za osłabienie systemu odpornościowego organizmu, wysuszenie cery i włosów, jakość snu, skupienie, kondycję zdrowotną zwierząt domowych, czy schnięcie roślin.


neosky
Author: designmilk
Source: http://www.flickr.com


Teraz w sprzedaży dostępnych jest parę rodzajów nawilżaczy. Są to standardowe, na parę, ewaporacyjne i ultradźwiękowe. Dobrym, niezawodnym i najszybszym sposobem zwilżania powietrza w mieszkaniu jest użycie nawilżacza Boneco ( nawilżacz (zobacz: jak działa nawilżacz powietrza) powietrza), nie zapominając przy tym naturalnie o częstym wietrzeniu mieszkania. Nawilżacz winno ustawić się w środkowym miejscu pokoju, jednakże nie na szlaku komunikacyjnym.


Klimatyzator Neosky eliminuje nadwyżkę wilgotności, co powoduje, że nie czujemy efektów upałów ani parności przenośny klimatyzator. Oczyszczanie powietrza ma także oddziaływanie na zdrowy klimat w mieszkaniu. Jest to przyjemne dla każdych, którym upał doskwiera, ale przede wszystkim przynosi ulgę osobom starszym i alergikom, którzy w tych warunkach cierpią na duszności.


mieszkanie
Author: KNAUF
Source: KNAUF


Zwilżanie i oczyszczanie powietrza winno się odbywać pod dozorem.
Jeżeli przedobrzymy, fundujemy sobie rozwój pleśni i grzybów, a to z kolei sprzyja roztoczom które są odpowiedzialne za uczulenia.

Czy taka publikacja okazała się według Ciebie interesująca? Jeśli tak, to nawiasem mówiąc więcej zobaczysz w artykule (http://www.domymax.pl/projekty-domow/domy-kontenerowe/), który także analizuje opisywaną tematykę.

Nie powinno się również zapominać o normalnym przewietrzaniu wnętrz.