You are here

Godne zastosowania rodzaje nawilżaczy

Oczyszczacz powietrza to narzędzie, które winno znaleźć się zwłaszcza w domu każdego alergika i astmatyka. Kiedy powietrze w domu jest wysuszone, wysycha śluzówka nosa, która ochrania gardło, oraz drogi oddechowe przed bakteriami, wirusami, kurzem i pleśnią.
Zbyt suche powietrze powoduje, że w domu unosi się sporo kurzu, jaki jest w stanie wywoływać katar, kaszel, lub uczulenie. Suche powietrze odpowiedzialne jest również za osłabienie systemu odpornościowego organizmu, wysuszenie cery i włosów, jakość snu, skupienie, kondycję zdrowotną zwierząt domowych, czy schnięcie roślin.


neosky
Author: designmilk
Source: http://www.flickr.com


Teraz w sprzedaży dostępnych jest parę rodzajów nawilżaczy. Są to standardowe, na parę, ewaporacyjne i ultradźwiękowe. Dobrym, niezawodnym i najszybszym sposobem zwilżania powietrza w mieszkaniu jest użycie nawilżacza Boneco ( nawilżacz powietrza), nie zapominając przy tym naturalnie o częstym wietrzeniu mieszkania.

Nie wszystkich wiadomości możesz dowiedzieć się z czasopism. Gdy chcesz dowiedzieć się o ciekawych wypadkach odwiedź nasze serwisy www www.

Nawilżacz winno ustawić się w środkowym miejscu pokoju, jednakże nie na szlaku komunikacyjnym.


Klimatyzator Neosky eliminuje nadwyżkę wilgotności, co powoduje, że nie czujemy efektów upałów ani parności przenośny klimatyzator. Oczyszczanie powietrza ma także oddziaływanie na zdrowy klimat w mieszkaniu. Jest to przyjemne dla każdych, którym upał (zobacz również klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe) doskwiera, ale przede wszystkim przynosi ulgę osobom starszym i alergikom, którzy w tych warunkach cierpią na duszności.


mieszkanie
Author: KNAUF
Source: KNAUF


Zwilżanie i oczyszczanie powietrza winno się odbywać pod dozorem.
Jeżeli przedobrzymy, fundujemy sobie rozwój pleśni i grzybów, a to z kolei sprzyja roztoczom które są odpowiedzialne za uczulenia. Nie powinno się również zapominać o normalnym przewietrzaniu wnętrz.