You are here

Gadżety do smartfonów sprzedają się jak ciepłe bułeczki, niektórzy wolą te praktyczne, a inni gustują w bardziej zabawnych akcesoriach

Praktycznie każda osoba ma obecnie telefon, nie dziwi więc, iż wiele marek zajęło się sprzedawaniem różnego rodzaju dodatków oraz akcesoriów, które mają urozmaicić albo udoskonalić funkcjonowanie urządzeń mobilnych. Da się je sklasyfikować jako funkcjonalne i spełniające rolę wyłącznie estetyczną.
akcesoria na komórkę
Teraz telefon to znaczniej więcej niż zwykłe urządzenie do komunikowania się – mamy dzięki niemu wgląd do konta w banku, da się za jego pomocą płacić w restauracjach, a także chodzić po sieci. Z tego powodu tak bardzo się troszczymy o swój smartfon. Dopomóc w tym mogą różnego rodzaju gadżety, na ten przykład, folia (zobacz model) na telefon, która osłoni ekran, a przy okazji będzie niedostrzegalna, zatem nie wpłynie na wygląd samego smartfona. W ofercie sklepów nabyć można też przeróżne zakładane akcesoria na komórkę, jak pokrowce, skarpety, kabury czy trzymadła. Wszystkie one mają chronić nasz smartfon przed zniszczeniem, są więc bardzo przydatne. Kolejną grupą akcesoriów są przeróżne dodatki powiększające praktyczność smartfona, takie jak słuchawki, zestawy głośno mówiące, mocniejsze akumulatorki czy ładowarki. Tutaj więcej: www.


Jednak w salonach sprzedaży zakupimy także intrygujące akcesoria na komórkę, które są bardziej zabawne niż praktyczne, lecz także cieszą się sporą popularnością. Takim akcesorium są, przykładowo, silikonowe nasuwki na ręce ochraniające wyświetlacz smartfona przed brudem. W Necie możemy też nabyć tradycyjną słuchawkę telefoniczną doczepianą do naszego telefonu i wisiorek w kształcie… słonia, który jednocześnie pełni funkcję czyścika do uszu. Jasne jest, że posiadacze smartfonów wyjątkowo dbają o własne gadżety, nie dziwi więc wysoka wszechobecność takich produktów jak, na przykład, ochronna folia (https://etuo.pl/folie-szkla-oneplus-5t) na telefon czy wytrzymałe etui. Z drugiej strony, klienci często mają chęć na odrobinę zabawy i kupują do swoich telefonów dodatki mniej przydatne, które, przy okazji, zamieniają smartfon w coś śmiesznego. Pewnie co jakiś czas każdy z nas ma takie marzenia, żeby zakupić podkładkę pod smartfona w kształcie głowy psa lub obudowę, która przemieni urządzenie w gadżet batmana. Warto tylko pamiętać, żeby nie dać się ponieść fantazji, bo możemy stać się obiektem niewybrednych żartów naszych przyjaciół. Zobacz więcej: wpis.