You are here

Folia zabezpieczająca i etui czyli w jaki sposób zabezpieczyć telefon przed uszkodzeniem

Folia ochronna oraz etui to dodatki dzięki którym możemy skutecznie osłonić nasz telefon przed uszkodzeniem. Często zapominamy o ich zakupie - ubolewając po niespodziewanym wypadku.
telefon
Author: Rodrigo Ghedin
Source: http://www.flickr.com
Absolutne minimum to folia osłonowa, która uchroni wyświetlacz naszego telefonu przed zarysowaniem bądź pęknięciem przy upadku. Podobne akcesoria mogą pomóc utrzymać telefon w idealnym stanie , co pomoże nie tylko przedłużyć jego żywotność i oszczędzić na ewentualnych naprawach, lecz również uzyskać wyższą cenę przy odsprzedaży. Żeby uświadomić sobie skalę oszczędności sugeruję odwiedzić znakomity polski serwis - etuo.pl - dla smartfonów i tabletów- dla smartfonów i tabletów.

Dobrym dopełnieniem osłony oferowanej przez folie będą etui, jakie osłonią nie tylko sam wyświetlacz, ale także całą obudowę telefonu, zabezpieczając sprzęt przed zarysowaniami oraz nierzadko przed zamoczeniem (etui do każdego modelu). Prócz tego etui jest też najtańszym z dostępnych sposobów na diametralną odmianę wyglądu telefonu. W Polsce nabywcom etui idzie głównie o zmniejszenie ryzyka uszkodzeń, lecz nadciągający z Zachodu trend może wskazywać coraz większą potrzebę personalizacji urządzeń. Dobrym przykładem jest tu obudowa do MyPhone Cube. Pośród setek jej deseniów praktycznie każdy użytkownik wyselekcjonuje tę która jak najbardziej będzie pasowała do niego, będzie mieć motyw zgodny z jego zamiłowaniami lub będzie w ukochanym odcieniu. Nic nie stoi na przeszkodzie by wybrać kilka deseni, i stosować je zamiennie zależnie od powiedzmy, nastroju czy też rodzaju imprezy na jaką się właśnie wybieramy.

Kolejnym przykładem na ochronę naszego telefonu może być silikonowy pokrowiec HTC Desire 610. Profesjonalnie skonstruowany. Dodatkowe wypustki po obu stronach to wypróbowane rozwiązanie, żeby telefon nie wyślizgiwał się z ręki. Futerał silikonowy jest elastyczny i nadzwyczaj lekki, co zapewnia amortyzację w czasie upadku telefonu, bądź też zagrożenia uszkodzeń mechanicznych. Ten futerał wykonany został z bardzo trwałego tworzywa silikonowego mającego za zadanie chronić boki a także tył telefonu.