You are here

Dodatki do komórki, jakie wybrać i na co zwracać uwagę?

Wielu z nas ma obecnie nowoczesne telefony komórkowe. Teraz przy zakupie dowolnej opcji abonamentowej w sieci telekomunikacyjnej, możemy dostać nowy aparat za symboliczną złotówkę. Dlatego tak sporym zainteresowaniem cieszą się różnego rodzaju gadżety do telefonów, jak: etui na komórkę, kompaktowa ładowarka, futerały, i wiele innych. Czym się sugerować robiąc tego typu sprawunki? Gdzie najsłuszniej zaopatrywać się w takie gadżety?
ogląd - sprzęt
Author: Maciej Miąsik
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli posiadamy niezwykle kosztowny model telefonu, z pewnością dodatki do niego również będą kosztowne, gdyż im mniejsze zainteresowanie tym większe ceny. Lecz jeśli straciliśmy już mnóstwo gotówki na nasz sprzęt, nie uśmiecha nam się wydawać jeszcze raz tyle na etui na komórkę. Oferta akcesoriów do telefonów Na szczęście jest na to metoda. Obecnie mamy możliwość wyboru opakowań kompatybilnych do aparatów dowolnej marki, lecz wytwarzanych przez innych fabrykantów. Dzięki temu mamy szansę za ten sam gadżet zapłacić 10 razy mniej niż w sklepie firmowym. Musimy tylko mieć na względzie, że w konkretnych modelach dziury na ładowarkę czy lampy aparatu są w odmiennym miejscu, dlatego słuszniej wszystko wcześniej zobaczyć, aby uniknąć przykrej niespodzianki.Istnieje wiele miejsc, w których możemy nabyć etui (https://www.etuo.pl/etui-huawei-honor-7c) na komórkę, jednym z bardziej znanych jest oczywiście internet. Zarówno licytacje internetowe, jak i portale firmowe pełne są opakowań w innych deseniach i kształtach, każdy znajdzie coś odpowiedniego. Niestety, wielką wadą zakupów w świecie wirtualnym, jest brak możliwości obejrzenia produktu na własne oczy, czasem może to doprowadzić do zakupu nieodpowiedniego artykułu. -> zobacz tutaj Gdyż etui na komórkę nabywamy tak samo jak ciuchy - należy najpierw je przymierzyć. Poza tym, musimy się liczyć z kosztem dostawy - która przy tańszych futerałach, nierzadko jest równy ich cenom. Poza tym, nie otrzymamy przedmiotu od reki, musimy zaczekać na kuriera, nawet parę dni, w zależności od wybranej metody. Z tego powodu, jeżeli nie jesteśmy za bardzo wymagający co do wzoru, warto kupić etui na na komórkę w lokalnych sklepach. Tego typu punkty rozmieszczone są na wyspach w większości galerii handlowych. Wybór jest znacznie skromniejszy, jednak kupujemy wszystko od ręki i możemy przymierzyć.
Zakup odpowiedniego futerału jest bardzo ważny. Nie tylko polepsza on estetykę naszego modelu, który można przyozdobić w dowolnie wytypowany wzór. Przede wszystkim jego funkcją jest ubezpieczać naszą komórkę przed różnego typu uszkodzeniami mechanicznymi.