You are here

dobre wyjście dla właścicieli firm

BI to należyte wyjście dla właścicieli i osób zawiadujących firmą. Dostarcza danych niezbędnych do tego, by śledzić pozycję przedsiębiorstwa i sprawnie podejmować dobre postanowienia.
dowiedź się więcej na incube.com.pl
Author: Andrew Girdwood
Source: http://www.flickr.com
Oprogramowanie business intelligence to proces przetworzenia danych o jednostce i postępowaniach, jakiego dobre wykorzystanie powiększa konkurencyjność firmy. Zbiera każde dane z przeróżnych systemów informatycznych w jednym miejscu. Dzięki analizom i komunikatom uzyskuje się informacje dotyczące wszelkich firmowych postępowań. To między innymi możność obliczenia wydatków, wielkości sprzedaży, bądź skuteczności dystrybucji w danym czasie. Użytkownik może osobiście zmienić każdy raport w zależności od wymogów i zaprezentować go w formie tabeli, bądź wykresu o różnych typach i kształtach.
Rozwiązania business intelligence tworzone są od podstaw dla konkretnego klienta. Na jego zastosowania, oraz wizerunek wpływa zarówno właściwość działalności przedsiębiorstwa, jak i liczba stanowisk. W trakcie analizy przed wdrożeniowej wyznacza się wspólnie ze specjalistami IT, co powinno się znaleźć w systemie, a z czego zrezygnować.


Dzięki temu płaci się tylko za nieodzowne funkcjonalności, bez problemu operuje narzędziem, a sama wartość wdrożenia rozstrzygnięcia maleje - oprogramowanie business intelligence.


rozwiązania business intelligence
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
ibm cognos express - artykuł od- http://incube.com.pl/pdf/IBM_Cognos_Express_pl.pdf - Cognos TM1 to aplikacja do planowania, budżetowania, przewidywania, analizy i diagnozy w oparciu o karty wyników - więcej.
Ma możliwość polepszyć i udoskonalić cały etap planowania, od wyznaczania zamiarów i wprowadzania budżetu, aż po sprawozdawczość, diagnozy w oparciu o karty wyników, analizy i przewidywania.