You are here

Dlaczego warto chronić swój smartfon przy pomocy etui czy kabury.

Każdy właściciel telefonu chce, aby mógł on służyć on możliwie długo w dobrym stanie. Współczesne urządzenia są przede wszystkim duże, posiadają często ekrany nawet powyżej 5 cali, więc i o porysowanie wcale nie jest trudno.
Tuleje dystansowe


Poza tyn noszenie w kieszeni albo torebce spodni również nie wpływa pozytywnie na stan zewnętrzny, łatwo w takich przypadkach o porysowanie czy zabrudzenie. Z tego też powodu dobrym wyjściem będzie dokupienie do telefonu jakiejś obudowy, która chociaż w części go ochroni. Niektóre pokrowce pełnią jeszcze jedną rolę, to znaczy w pewnym stopniu chronią przy uderzeniach i upadkach. Rzecz jasna przy spadnięciu smartfona na beton z kilku metrów nawet pancerna Obudowa niewiele pomoże, jednak jeśli będzie to kilkadziesiąt centymetrów, to szanse na uniknięcie zniszczeń rosną.


A rozmaitych etui i pokrowców do wyboru jest rzeczywiście dużo, więc każdy powinien coś dla siebie odpowiedniego znaleźć. Przede wszystkim zdecydować się należy na rodzaj osłony, jaką planuje się kupić. Przykładowo kabura Samsung Galaxy A5 pozwala na wygodne chodzenie ze smartfonem, bo nie trzeba mieć przy tym żadnej torebki czy kieszeni. Jednak wyciąganie urządzenia sprawia trochę kłopotów, więc kabura nie sprawdzi się raczej u osób które więcej dzwonią.
Dla nich zdecydowanie lepszą opcją będzie Samsung Galaxy Grand Prime pokrowiec, zwłaszcza wersje z otwieraną klapką są bardzo praktyczne i wygodne. Dużą popularnością klientów cieszą się także różnego rodzaju silikonowe etui, które się zakłada na tył i boki urządzenia, które dobrze zabezpieczają i ładnie wyglądają.