You are here

Dlaczego opłaca się inwestować w sprzęt elektroniczny marki Sony

Sony od wielu lat jest firmą dobrze znaną z doskonałej elektroniki. Wytwarza bardzo dobry jakościowo sprzęt grający, komórki i telewizory, doceniane przez miliony konsumentów. W każdym sezonie pojawiają się nowe modele, jeszcze lepsze od poprzednich modeli i wyróżniające się jakością parametrów w porównaniu z konkurentami.


VAIO Tap 20
Author: Sony
Source: Sony
Sony proponuje zarówno wyroby z najwyższej półki, jak również urządzenia tańsze, lecz o doskonałych parametrach i funkcjonalności. Bardzo dobrym przykładem mogą być tutaj telewizory 32-calowe. Sony posiada ich w sprzedaży kilka, na przykład telewizor Sony KDL. Pomimo raczej niskiej ceny ten model telewizora charakteryzuje duża rozdzielczość, dobra jakość obrazu i funkcja obsługi bezprzewodowej sieci. Równie dobrze recenzje zbiera , również on jest chętnie kupowany przez ludzi szukających niedrogiego odbiornika telewizyjnego z doskonałym obrazem i solidnie wykonanego.

Sony (zobacz case Sony Xperia E5) jest także znana z telefonów komórkowych i smartfonów. Ostatni sprzęt Sony Xperia Z1 czarny zrobił sporo zamieszania na rynku smartfonów. Sony przystąpiło do projektu tego smartfona bez żadnych kompromisów, decydując się na najwyższe jakościowo podzespoły i jakość wykonania. Dotykowy ekran o przekątnej 5 cali pozwala na komfortową pracę w każdych warunkach i wyświetla wyraźny i ostry obraz. Wydajny procesor i dużo pamięci RAM to z kolei szybkość działania przy najbardziej wymagających aplikacjach. Pomyślano również o graczach, dzięki wydajnemu układowi graficznemu nowoczesne gry także nie będą sprawiać żadnych kłopotów. Ale Xperia Z1 ma coś jeszcze, czego konkurencyjne urządzenia tej klasy nie posiadają. Xperia Z1 jest bowiem całkowicie wodoodporny, ale zachował jednocześnie eleganckie, stylowe kształty. Trzymając go w kieszeni nie powinno już być problemów z przemoknięciem w czasie deszczu czy zatopieniem aparatu w wannie - to wszystko bez żadnego kłopotu przeżyje. Firma Sony postanowiła sprzedawać swój flagowy smartfon w paru różnych wersjach kolorystycznych, najpopularniejszy jest rzecz jasna czarny, lecz Sony XperSony (zobacz case Sony Xperia XZ2 Compact)1 fioletowy również znajduje uznanie wśród niejednego klienta.