You are here

Czym są filtry HEPA, z jakiego materiału są one zrobione oraz gdzie znajdują one swe zastosowanie?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/abrahama.net.pl/includes/menu.inc).
Wszelki pragnie, aby jego lokal był czysty i pachnący czystością. W marketach chemicznych lub z AGD mamy do rozporządzania przeróżne środki do mycia poszczególnych miejsc w mieszkaniu.
wyszukiwarka
Author: Trust
Source: Trust


Są również odkurzacze, które wydmuchują wydmuchiwane powietrze poza obszar sprzątanego domu.


Wszakże można wykonać jeszcze więcej, co ma przeogromne znaczenie dla na przykład alergików. Można założyć w swoim domu tak zwane filtry HEPA, czyli jedne z najbardziej skutecznych filtrów, jakie obojętnie kiedy stworzył osobnik.

Jeżeli w znajdującym się tu wpisie nie ma intrygującej Cię informacji, to kliknij ten odsyłacz i zobacz sam (https://north.pl/czesci-agd/czesci-do-ekspresow-do-kawy/odkamieniacze-do-ekspresow-do-kawy,g709099.html) inny tego typu materiał.

A należy powiedzieć, iż filtry HEPA stworzył nie byle kto, mianowicie NASA. Wszakże po kolei: filtry HEPA mogą wstrzymać nawet do 99,97% zanieczyszczeń, wliczając w to kurz, komórki drobnoustrojów, rzęsistków, grzybów oraz nawet wirusy. A wydawać by się mogło, iż idzie tylko o typowe szkło. Tak, szkło, ponieważ filtry HEPA są wykonane ze spiekanego szkła oraz ma pory rozpiętości 0,3µm, dzięki jakim możliwe jest filtrowanie otoczenia. Budowa tego typu przedmiotów jak filtry HEPA sprowadza się do trzech powłok, w tym jedna powłoka posiada za zadanie wchłaniać aromaty. Warstwy są ze sobą połączone przy pomocy syntetycznych żywic.


dom - fotos
Author: richardhe51067
Source: http://www.flickr.com


filtry hepa
Author: tagcoor 5_3
Source: http://www.flickr.com


Gdzie dokładnie filtry HEPA znajdują swoje wykorzystanie? Otóż filtry HEPA stosuje się np. w odkurzaczach lub w układach klimy.
Z uwagi na to, iż filtry HEPA można by instalować zarówno w odkurzaczach z workami, jak i bezworkowych, to ich wykorzystanie w większej części wypadków nie stawia nas przed przymusem zakupu kolejnego odkurzacza.http://www.reklamywiktor.pl/oferta/witryny-i-banery-reklamowe.html banery nowy sączDlatego także nie powinniśmy na filtrach oszczędzać nawet, jeżeli ludźmi posiadającymi alergię nie jesteśmy.