You are here

Czym jest winda do projektora, jak ona działa oraz gdzie się mieści?

Nabytek kolejnego i bardziej dużego telewizora nie jest kwestią najistotniejszą w życiu. Mnóstwo modeli, wszelkie, wielokrotnie także niepotrzebne, funkcje i setki motywów, żeby mieć nad czym się zastanawiać.
XpertTouch 2.1 Speaker Set
Author: trust
Source: trust


Czy też warto przykładowo płacić kilkaset złotych, ażeby mieć telewizor z bardziej znaczącym o kilka cali ekranem?


winda do projektora
Author: Tom Bennett
Source: http://www.flickr.com


A może by tak... całkowicie wyzbyć się telewizora? Spokojnie, to ani razu nie oznacza deficytu dostępu do takiego medium. Idzie wyłącznie o usunięcie wielkiego opakowania z niezwykle łatwym do zniszczenia monitorem. Jeśli zastanawiasz się, co mieć zamiast telewizora, to riposta brzmi: podłączony do np. laptopa rzutnik wspólnie z zewnętrznym tunerem DVBT. Wymagane okaże się jeszcze przygotowanie ekranu, którym wszakże początkowo mogłaby zostać wręcz typowa biała ściana. Jest jeszcze sprawa zamocowania samego rzutnika. Można tu skorzystać z pomocy firmy budowlanej, jaka wykona dla nas tzw. podwieszany sufit, jaki posiada ponadto takie wyjście jak winda do projektora. Wtedy wszyscy ludzie, jacy zobaczą ją w działaniu będą nią usatysfakcjonowani.


Pamięć USB DataTraveler 6000
Author: Kingston Digital
Source: Kingston Digital


Wszakże co to właściwie jest taka winda do projektora? Jest to elektronicznie opuszczana za sprawą specjalnego pilota półeczka, do której jest zamocowane narzędzie wyświetlające widok z laptopa, czyli w tym przypadku projektor.
Można by odważnie oznajmić, iż takowe rozwiązanie jak omawiana winda do projektora jest wyjściem i efektownym i efektywnym jednocześnie. Jest wyjątkowo wygodne w wykorzystaniu oraz nie szpeci swoim wyglądem ogólnego wystroju sali, w jakiej jest taka winda do projektora zamontowana.