You are here

Czy ma okazję nam się przydać gimbal do gopro?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/abrahama.net.pl/includes/menu.inc).
Jeśli nagrania zrobimy najczęściej z widoku pierwszej osoby, ponieważ kamerę mamy przyczepioną do kasku lub roweru, to nie musimy niczego więcej dokupywać.


Lecz co jeśli pragniemy uzyskać nagranie z boku?


Czy patrzyliśmy, że istnieje gimbal do gopro?


Planując nagrać coś z boku, bez potrzeby ciągłego przytrzymywania kamery, co ma szansę okazać się być trudne, musimy się zastanowić, czy dobrym zakupem okaże się być gimbal do gopro. To mały kijek, na którym możemy zamontować kamerę i który nie zabiera wiele miejsca. Co istotne taki gimbal do gopro najczęściej jest rozsuwany, więc filmy będziemy mieli szansę wykonać z różnej wysokości.


Sypialnia, łóżko Zanette
Author: Zanette
Source: Zanette


Gimbal do gopro nie kosztuje wiele


Rejestrowanie siebie w przeróżnych miejscach oraz pod przeróżnymi kątami ma możliwość okazać się być trudne, kiedy nie posiadamy odpowiednich dodatków.

Masz chęć zgłębić swoją wiedzę i przeczytać kolejne posty na podobny temat? To świetnie - najedź zatem na hiperłącze do witryny (http://www.bscav.eu/oferta/multimedia/) i przejdź do intrygującej witryny.

Właściwie może się tu spisać gimbal do gopro, a więc specjalny uchwyt do kamerki na kijku, którym możemy swobodnie sterować. Nie będzie on trudny, świetnie się go trzyma, a w dodatku zezwala robić fotografie z boku i to bez ruszającej się ręki. Powinno mu się przyjrzeć i zadecydować, czy gimbal do gopro będzie odpowiedni dla nas.
Potrzeba spojrzeć na tego rodzaju oferty, gdyż ma szansę się okazać, że kiedy z nich będziemy korzystać, będziemy bardzo zadowoleni ze swojej decyzji.