You are here

Czemu warto nosić swój smartfon czy telefon w etui, przydatne porady o tym, jak je dobrze wybrać.

Wyciągając dopiero co kupiony smartfon z pudełka chyba każdy jego właściciel będzie się cieszył jego nowością. Jednak wielokrotnie wystarczy przenieść go parę razy w torebce albo kieszeni, żeby na obudowie pojawiły się pierwsze rysy i wygląd znacznie się zmienił.
Kable do komputera
Author: srbichara
Source: http://www.sxc.hu


Dlatego też warto zadbać o to, żeby jednak w jakiś sposób zabezpieczyć swój nabytek, a najlepszą metodą na to będą różnego rodzaju etui i pokrowce. Najprostsze kupić już można za kilkanaście złotych, może nie będą one jakoś rewelacyjnie wyglądać, ale podstawową ochronę zapewnią. Jeżeli ktoś będzie chciał, to na futerał ZTE (sprawdź etui ZTE Blade A310) Blade A452 LTE wydać może nawet kilkaset złotych, skóra dobrej jakości i logo znanego producenta mogą kosztować i tak dużo. Lecz przeważnie kilkadziesiąt złotych całkowicie powinno wystarczyć, żeby ochrona aparatu była ładna, funkcjonalna i dobrze chroniła w czasie codziennego używania.


klienta
Author: mark gallagher
Source: http://www.flickr.com


Najróżniejszych pokrowców i etui jest obecnie w sklepach ogromny wybór, dlatego też przed zakupem warto się zorientować, co jest dostępne. Pierwszą rzeczą, na jaką należy zwrócić uwagę kupując samsung galaxy xcover 3 case, jest to, żeby pasował on do urządzenia. Coraz częściej spotyka się pokrowce dedykowane do konkretnego modelu smartfona, ale w dalszym ciągu sporo jest uniwersalnych, pasujących na więcej urządzeń.
Kolejną rzeczą jest jakość wyprodukowania, a z tą czasami różnie jest, szczególnie przy najtańszych produktach. Niekiedy warto parę złotych dołożyć złotych i zakupić etui porządne, dobrze zrobione, niż się skusić niską ceną a później narzekać na taki zakup.