You are here

Co jest obecnie najbardziej skuteczną formą promocji?

Najbardziej skuteczną aktualnie formą reklamy jest obraz filmowy, w jakim (nawet przy krótkim czasie jego trwania) można by umieścić dużo różnych treści.
Mogłaby być to animacja czy np. głos.


Ich produkcją na najlepszym poziomie zajmuje się tak zwana agencja filmowa, która może dodatkowo przygotować scenariusz i zatrudnić różnych aktorów. Wspomniany obraz filmowy mógłby być potem emitowany w telewizji lub internecie. W tym jednak wypadku wielokrotnie robi się bardzo krótkie filmy, z tego powodu bardzo ważny jest wspomniany scenariusz. Taka agencja filmowa może także zająć się produkcją filmów szkoleniowych, korporacyjnych i nawet o wiele większych projektów, przykładowo filmów pełnometrażowych czy seriali. Tego typu agencja zaopatrzona jest w dobry sprzęt filmowy, do którego zalicza się nie tylko kamery czy oświetlenie, ale również przykładowo wózki szynowe, które pozwalają na płynny ruch kamery w poziomie.


obraz z ukrytej kamery
Author: Alan Cleaver
Source: http://www.flickr.com


Warto także wspomnieć, że takiego typu agencja zatrudnia nie tylko producentów czy operatorów, lecz również specjalistów do spraw montażu. To oni opracowują końcowy film, który widzimy później na np. telebimie. Cała ekipa filmowa mogłaby skorzystać ze swojego planu zdjęciowego lub mogłaby pojechać do sugerowanego przez zleceniodawcę miejsca. Jeśli interesuje Cię dobra agencja filmowa Katowice to miasto, w którym ma swoją siedzibę. Wybór aktorów do danej produkcji może odbywać się poprzez tzw. casting.
W taki sposób można by dobrać najlepiej odpowiadającą do danego filmu kandydaturę. Analogicznie ta kwestia przedstawia się w przypadku doboru lektora. Można także wspomnieć, że jako aktorzy mogłyby też występować dzieci.