You are here

Chcesz mieć rewelacyjne fotografie z uroczystości na świeżym powietrzu? Wybierz quadrocoptery

Robienie zdjęć to obecnie pasja wielu ludzi. Jest teraz tym łatwiejsza do realizowania, ponieważ mamy telefony komórkowe, z których pomocą można robić wyjątkowo rewelacyjne fotografie. Ale jeśli chciałbyś uzyskać niepowtarzalne ujęcia z przyjęcia, jakie niebawem urządzisz na świeżym powietrzu, musisz zakupić quadrocoptery. Dlaczego?
www
Author: Diriye Amey
Source: http://www.flickr.com
Filmowanie z lotu ptaka to gwarancja ujęć, których nic i nikt nie przebije. W quadrocopter może dzisiaj zainwestować praktycznie każdy z nas. Jest to sprzęt służący do podźwignięcia kamery na potrzebną wysokość, by wykonać fotografie z powietrza. W sklepach dostępne są zarówno komplety z aparatami, jak też same urządzenia, do jakich można przymocować posiadany aparat.Montaż nie powinien sprawić nam żadnego kłopotu, gdyż do kompletów dołączana jest dokładna instrukcja. Zweryfikuj tylko, jaki udźwig ma wybrany przez ciebie quadrocopter, aby nie okazało się, iż nie udźwignie konkretnej kamery. W ten sposób bowiem można jedynie narazić się na dodatkowe wydatki, jakich lepiej jest uniknąć. Jakie plusy mają quadrocoptery? Poza fantastycznymi ujęciami i nieskomplikowanym montażem kamery jest to sposobność szybkiego namierzenia quadrocoptera, jeżeli utracimy go z oczu. Zobacz: link.

Charakteryzowane sprzęty wyposażone są bowiem w GPS, jaki nieprzerwanie lokalizuje kamerę oraz umożliwia ją ściągnąć na ziemię, w razie nagłego pogorszenia pogody. GPS z reguły nakierowuje quadrocopter do miejsca, z którego wzleciał, dlatego nie powinieneś mieć trudności, by go odnaleźć. Oprócz tego quadrocoptery nie są najdroższymi sprzętami, zatem powinniśmy móc je zakupić bez brania pożyczki lub zbytniego naruszania rodzinnego budżetu. Tu więcej: zobacz.


http://magiceye.com.pl/
Author: Steffen Voß
Source: http://www.flickr.com
Quadrocopter daje rewelacyjne możliwości na filmowanie z lotu ptaka. Jeżeli ty również chciałbyś mieć fantastyczne ujęcia z imprezy, to świetny sposób, aby się nimi cieszyć. Jeżeli jesteś początkującym fotografem albo robienie zdjęć jest twoim hobby, na początek postaw na gotowe komplety, które będziesz mógł od razu wykorzystać. Potem będzie pora na bardziej zaawansowany sprzęt, którym bez wątpienia zachwycisz swoich przyjaciół oraz jeszcze niejednokrotnie zostaniesz wynajęty do zrobienia zdjęć z ważnych chwil.