You are here

Archicom - a więc, wszyściutko co warto wiedzieć na temacik owej firmy deweloperskiej

Czym zajmuje się firma Archicom, znajdująca się wewnątrz Wrocławiu? Jak długi okres działa na rynku? Jakiego typu zadaniom stawia czoło oraz jaka osoba może szukać w niej pomocy? Jakiego rodzaju inwestycje oraz nawierzchnie komercyjne pojawiły się dzięki owej przedsiębiorstwie na obszarze miasta Wrocław? To wszyściutko oraz jeszcze więcej bez najmniejszego problemiku znajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego - świeżutko napisanego - felietoniku!
gry online
Author: Enrico Strocchi
Source: http://www.flickr.com


Na pytanie:Jakimi rzeczami opiekuje się przedsiębiorstwo Archicom, która znajduje się we Wrocławiu? - odpowiedź bywa banalnie prościutka dla każdziutkiego, kto zajrzy do środka sieci internetowej. Owa firma jest firmą deweloperską, która to działa we Wrocławiu już od trzydziestu latek, budując w tym czasie mocną "markę". Skupiając się na inwestycjach typu mieszkaniowego, oraz na powierzchniach komercyjnych na obszarze Wrocławia oraz jego okolicy, stworzyła już sporo pięknych miejsc, takiego typu jak: osiedla "River Point", "Różyczki Wiatrów", czy też "Spirala Czasu", nie wspominając już o takich lokalizacjach jak choćby "Olimpia Port", czy też "Na Ustroniu". Wspomniane przed chwilą osiedla są cząstką działu "Inwestycje mieszkaniowe", które to bez problemiku znajdziemy na stronie owej firmy.
Drugim spośród tego rodzaju działów bywają wspomniane już "nawierzchnie komercyjne", w których znajdziemy takie rzeczy jak choćby (na najem) - Renaissance Business Centre, czy West Forum, oraz (na odsprzedanie) - Olimpia Port, czy też Club House – Ogródki Hallera. Jeśli jesteś zainteresowany by dowiedzieć się więcej, zapraszamy na stronę firmy by zaznajomić się z resztą inFormacji!